crosssearch

Příjemný nově zrenovovaný hotel s rodinnou atmosférou se nachází hned u moře a pláže v klidném prostředí. Je situován cca 400 m od hotelu Geraniotis Beach, který je též součástí naší nabídky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Příjemný nově zrenovovaný hotel s rodinnou atmosférou se nachází hned u moře a pláže v klidném prostředí. Je situován cca 400 m od hotelu Geraniotis Beach, který je též součástí naší nabídky. Je zde pěkný výhled na ostrůvek Ag. Theodora. Zastávka autobusu městské linky je cca 200 m od hotelu, v hlavní sezóně jezdí autobus každých cca 15-20 minut, jízdenka vyjde na cca 1,90EUR/cesta. Vedle zastávky je hned bankomat a naproti je též zastávka výletního turistického vláčku. V centru letoviska Platanias, cca 250 m, je dostatek možností zábavy i nákupů, nechybí též restaurace, taverny, bary, kavárny, pekárna, obchody s potravinami a suvenýry.

Kapacita

Hotelový areál tvoří 2 jednopatrové budovy a je zde celkem 45 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo teráskou s výhledem na bazén, letovisko, vnitrozemí nebo s bočním výhledem směrem k moři. Trezor na pokoji (za poplatek cca 7EUR/týden). Fén - na vyžádání na recepci. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí (v provozu během dne, cca 16 hodin, od 08:00 do půlnoci), salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 10EUR/týden), malá knihovnička, vnitřní bar, vnitřní restaurace s venkovním posezením, snackbar a kavárna v zahradě, zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru hotelu zdarma (vždy 1 hodinu denně, následně po vyčerpání limitu cca 3EUR/hodina).

Stravování

Formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, venkovní jacuzzi (zdarma), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 5EUR/set/den). Na pláži se v sezóně 2011 nabízela možnost připojení na internet (za poplatek cca 10EUR/týden). Na pláži je kousek od hotelu sportovní molo - zde se nabízí nejrůznější atrakce - např. parasailing single - cca 40EUR, parasailing double - ca 60EUR/10 minut, kruhy - cca 12EUR/osoba, pokud jede více osob, pokud jen 2 osoby, potom cca 25EUR/osoba, jet ski - cca 39EUR/15 minut pro 2 osoby, je zde též plážový volejbal.

Hlavní výhody

výborná poloha hned u pláže

Internetové stránky hotelu: www.plataniasmare.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000