crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Plakias Bay

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotel leží v mírném svahu nad překrásnou pláží u Libyjského moře, na jižním pobřeží Kréty, nedaleko centra malebného městečka Plakias. Z hotelu se po pár metrech velmi snadno dostanete do nejvýchodnější části zálivu, který je chráněn před větrnými poryvy skalnatým výběžkem a...

Konečná cena za osobu od: 25 107 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel leží v mírném svahu nad překrásnou pláží u Libyjského moře, na jižním pobřeží Kréty, nedaleko centra malebného městečka Plakias. Z hotelu se po pár metrech velmi snadno dostanete do nejvýchodnější části zálivu, který je chráněn před větrnými poryvy skalnatým výběžkem a písečnými dunami. Právě zde je místní pláž nejkrásnější a nejklidnější. Toto místo je vyhledávané všemi, kteří se rádi koupou bez plavek.

Ubytování

tradiční architektura hotelu je vzdušná a velmi příjemná. Jednotlivé pavilóny hotelu skýtají značné soukromí. Majitelé jsou velmi pohostinní a přátelští a řada hostů navštěvuje hotel opakovaně. Pokoje mají vždy 1 pevnou manželskou postel a 1 další pevné lůžko v kykladském stylu, koupelnu se sprchou, ledničku, telefon, klimatizaci a balkón. Z pokojů je přímý nebo boční výhled na moře. V hotelu si můžete vyžádat dětskou postýlku zdarma.

V hotelové restauraci je velmi příjemné posezení a z terasy restaurace je okouzlující výhled na moře. V hotelu dále naleznete recepci, venkovní kavárnu, televizní a internetovou místnost a směnárnu. U hotelu je místo na parkování.

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně podávaná formou bufetu. V hotelu si můžete dokoupit i večeře (platba na místě).

Hodnocení

nejen pro vynikající polohu hotelu, ale i pro přátelskou atmosféru a laskavý přístup se hosté opakovaně vracejí na toto neobvyklé místo.

Vzdálenost od pláže: cca 95 m.

Vzdálenost od obchodu (Plakias): cca 300 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000