crosssearch

Philoxenia Hotel Malia působí od roku 1985 a je to rodinný podnik Family Tsilivis. Název hotelu vychází z řeckého slova pohostinnost. Všechny pokoje byly nedávno zrekonstruované (2014). Komplex se nachází v kosmopolitním letovisku Malia, cca 100 metrů od největší písečné pláže...

Konečná cena za osobu od: 10 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Philoxenia Hotel Malia

působí od roku 1985 a je to rodinný podnik Family Tsilivis. Název hotelu vychází z řeckého slova pohostinnost. Všechny pokoje byly nedávno zrekonstruované (2014). Komplex se nachází v kosmopolitním letovisku Malia, cca 100 metrů od největší písečné pláže Malia a jen pár minut chůze od samém srdci centra letoviska. Philoxenia Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry a všechny lidi, kteří si chtějí odpočinout v klidném, atraktivním a útulném prostředí. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 34 km, letiště 32 km, Knossos 34 km a letovisko Hersonissos 4 km.

Vybavení hotelu:

- recepce - lobby - Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma - venkovní bazén - dětský bazén - lehátka a slunečníky - restaurace - bar u bazénu - coffee - bar - soukromé parkoviště - dětské hřiště - mini golf (za poplatek) - stolní tenis (za poplatek) - kulečníkový stůl (za poplatek) - směnárna - kopírování a faxové služby - večer animace (jednou týdně)

Pro děti:

Dětské hřistě, dětský bazén.

Sport a zábava:

Mini golf, stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži, tématické večery, krétské noci s folklórními tanečníky, BBQ v doprovodu živé řecké a mezinárodní hudby.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž je vzdálena cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, stejně tak vodní sporty a další služby, které jsou na plážích poskytovány.

Stravování:

Snídaně nebo polepenze formou otevřeného bufetu. Strava je servírována v restauraci u bazénu. Snídaně se podává každé ráno od: 07:30 - 10:30. Večeře se podává každý večer od: 19:30 - 22:30. Dva bary nabízí své služby každý den od: 10:00 - 01:00.

Vybavení pokoje:

Zrekonstruované moderní pokoje a apartmány hotelu Philoxenia jsou dobře vybavené. mají SAT/TV, klimatizacI, Všechny mají balkon s panoramatickým výhledem z bazénu nebo do okolí.

Služby za poplatek:

Mini golf, stolní tenis, kulečník, vodní sporty. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2451 termínů

Celkem 2451 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000