crosssearch

Perle Roi Health Spa Marine

Řecko, Kréta

Hotel se nachází nad skalnatou zátokou s krásným výhledem na poloostrově Akrotiri v letovisku Stavros.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel se nachází nad skalnatou zátokou s krásným výhledem na poloostrově Akrotiri v letovisku Stavros, 2 km od jeho centra, 2 km od centra města Tersanas, 2 km od pláže, 12 km od města Chania a 140 km od letiště v Heraklionu. Od hotelu jezdí cca každé 2 hod na pláž zdarma autobus. Oficiální kategorie: 5*.

Vybavení

recepce, směnárna, internet, wi fi ve veřejných prostorách zdarma, restaurace La Croix du Sud v nejvyšším patře hotelu, hlavní bar Le Pont, bar On the Deck, bar Alba u bazénu, 2 bazény s mořskou vodou, tenis, fotbal, kulečník, stolní fotbal, spa se saunou, hydro masážemi, masážemi a kadeřnictvím, obchody.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), internet, kulečník, spa.

Pro děti

dětský bazén s mořskou vodou se skluzavkami.

Pláž

cca 2 km od pláže

Ubytování

hotel nabízí dvoulůžkové pokoje až pro 3 dospělé a 1 dítě, s výhledem na moře nebo hory, suity až pro 3 dospělé a 1 dítě s výhledem na moře a nadstandardní suity se soukromým bazénem a výhledem na moře až pro 3 dospělé a 1 dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, wi fi zdarma a balkónem nebo terasou. Standardní pokoje se nachází v hlavní budově a přilehlých bungalovech. Suity mají oddělenou ložnici od obývací části a nachází se v bungalovech v zahradách. Nadstandardní suity se nachází u hlavní budovy a mají soukromý vyhřívaný bazén s mořskou vodou.

Strava

All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, občerstvení (11:00 - 17:00), odpolední čaj/káva a zákusky, zmrzlina (11:00 - 23:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - 23:00).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000