crosssearch

Panormo Beach hotel je situován v nádherné vesničce Panormo, kterou naleznete uprostřed severního pobřeží Kréty mezi Rethymnem a Heraklionem. Typická architektura vesničky a idylické pláže s nádherným okolím přímo vybízejí ke strávení báječné dovolené.

Konečná cena za osobu od: 11 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Panormo Beach hotel je situován v nádherné vesničce Panormo, kterou naleznete uprostřed severního pobřeží Kréty mezi Rethymnem a Heraklionem. Typická architektura vesničky a idylické pláže s nádherným okolím přímo vybízejí ke strávení báječné dovolené. Hotel je umístěn na menším návrší v blízkosti pisečné pláže přibližně 100 m. Centrum rybářské vesničky Panormo je přímo na dosah. dostanete se tam během 5 minut chůze. Z Panorma je i dobré autobusové spojení do blízkého Rethymna asi 25 km nebo do vzdálenějšího Heraklionu přibližně necelých 60 km a Chanie asi 80 km.

Vybavení hotelu

Nedávno zrekonstruovaný Hotel Panormo Beach řadící se do kategorie butique hotel je vybaven recepci s nepřetržitým provozem a stylovou lobby částí s barem. Dále nabízí bar na střeše hotelu s uchvacujícím výhledem na široké okolí včetně nádherného moře. Jídlo je servírováno v ala carte restuaraci, dále v hotleu naleznete bazén s lehátky a slunečníky zdarma. V hotelu je možnost internetového připojení zdarma (Wi-Fi).

Vybavení pokojů

Hotel Panormo beach nabízí ubytování v moderně, vkusně a designově zařízených pokojích. Ubytování se nabízí ve dvoulůžkových pokojích nebo suitech. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s hydromasážní sprchou a vysoušečem vlasů, trezozem za příplatek na místě, klimatizací, SAT-TV, hudebními kanály, telefonem, menší ledničkou a internetovým připojením.

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze nebo plná penze za příplatek.

Internetové stránky hotelu: www.panormobeach.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 4400 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000