crosssearch

Panorama I

Řecko, Kréta

Poloha: vily jsou postaveny na kopci, který se zvedá nad centrem městečka Plakias. Na pláž Skinos se dostanete asi po 8 minutách, na pláž Plakias asi po 15 minutách. Centrum městečka s tavernami a s nákupními možnostmi je vzdáleno asi 6 minut chůze. Ubytování: ubytování se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: vily jsou postaveny na kopci, který se zvedá nad centrem městečka Plakias. Na pláž Skinos se dostanete asi po 8 minutách, na pláž Plakias asi po 15 minutách. Centrum městečka s tavernami a s nákupními možnostmi je vzdáleno asi 6 minut chůze.

Ubytování: ubytování se skládá ze 2 budov. Starší budova, kde jsou v 1. patře dvoulůžková studia, je na kopci. Novější budova je pod úrovní cesty a je doslova vklíněna do svahu. Studia v přízemí jsou situována k bazénu, v 1. patře pak směrem k moři a jejich terasy, stejně tak jako a terasy v přízemí, navazují na travnatý pozemek. Pouze studia ve 2. patře jsou nad úrovní terénu. Prostorná studia mají 3 lůžka a jsou dobře vybavena. Některá mají výhled na moře, jiná pak na bazén nebo do olivových zahrad. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), dalšími elektrickými spotřebiči a klimatizací (za příplatek). K domu patří bazén s barem.

Stravování: kontinentální snídaně servírovaná v domě - dárek Viamare nebo za příplatek (platba na místě).

Hodnocení: ubytování vhodné pro všechny, kteří milují klid, romantiku vyvýšených míst s panoramatickým výhledem a nevadí jim pohyb na čerstvém mořském vzduchu.

Vzdálenost od pláže: cca 280 m.

Vzdálenost od centra: cca 350 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000