crosssearch

Pro všechny, kteří mají rádi romantickou dovolenou s možností výletů do okolí za historickými památkami. Z hotelu je přístup na pláž z mírného kopce do dvou písečných zátok. Vzdálenost od písečné pláže Evita je jen 150 m. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Konečná cena za osobu od: 12 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Pro všechny, kteří mají rádi romantickou dovolenou s možností výletů do okolí za historickými památkami.

Pláž:
Z hotelu je přístup na pláž z mírného kopce do dvou písečných zátok. Vzdálenost od písečné pláže Evita je jen 150 m. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha:
Tento hotel se nachází v udržované zahradě nad nejhezčí zátokou v Bali. Nabízí nezapomenutelný výhled na celé letovisko, se všemi svými zátokami. Vzdálenost od písečné pláže Evita je jen 150 m a 300 m od centra letoviska, kde naleznete obchody se suvenýry, bary, diskotéku i tradiční řecké taverny. K návštěvě nedalekého Rethymna je možné využít autobusovou linkovou dopravu.

Stravování:
Polopenze formou bufetu.

Ubytování:
Pokoje s možností až dvou přistýlek mají balkon nebo terasu, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), TV, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, rychlovarnou konvici, lednici a klimatizaci zdarma v červenci a srpnu.

Vybavení:
Hotelový komplex se skládá z nové zrekonstruované části a starší části v udržované zahradě. Svým hostům nabízí recepci, pool bar, restauraci pro podávání polopenze, venkovní bazén s dětskou částí, kde jsou slunečníky a lehátka zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 229 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000