crosssearch

Hotel s krásným výhledem. Poloha nad zátokou, cca 400 m od písečné pláže a cca 150 m od Národní ulice. Autobusová zastávka s pravidelním spojením do města Rethymnon (cca 12 km) cca 150 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s krásným výhledem.

Poloha

nad zátokou, cca 400 m od písečné pláže a cca 150 m od Národní ulice. Autobusová zastávka s pravidelním spojením do města Rethymnon (cca 12 km) cca 150 m.

Vybavení

hotel disponuje 31 pokoji. K hotelovému vybavení patří recepce s telefonem, prodej jízdenek, wi-fi zdarma ve veřejných částech hotelu (ne na pokojích). Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén se samostatným dětským bazénem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (na pláži za poplatek).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): nabízí vanu nebo sprchu, WC, minibar (chladnička), klimatizaci (za poplatek, u rezervace all inclusive v ceně), trezor (za poplatek), telefon, TV a balkon s výhledem na moře.

Stravování

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetu, večeře předkrmy, polévky a saláty formou bufetových stolů, hlavní pokrmy a dezerty servírované.

Sport/aktivity

stolní tenis, šipky. Za poplatek: biliár, na pláži vodní sporty.

Popis All inclusive

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů (salátový bar, hlavní pokrmy servírované). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje od 11:00 hod. do 22:00 hod. Snacky od 11 hod. do 16 hod. Pečivo, káva a čaj od 16:00 hod. do 17 hod. Klimatizace v ceně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000