crosssearch

Vilka Nikos je obklopena zahradou. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty, půjdete-li nejkratší cestou, dostanete se asi do středu plakiaského zálivu. Vilka je v klidném prostředí stranou od místní komunikace. Taverny a obchody jsou také velmi blízko.

Konečná cena za osobu od: 8 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nikos

 

vilka Nikos je obklopena zahradou. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty, půjdete-li nejkratší cestou, dostanete se asi do středu plakiaského zálivu. Vilka Nikos je v klidném prostředí stranou od místní komunikace. Taverny a obchody jsou také velmi blízko.

Ubytování: standardně vybavená 2lůžková studia s prostornými balkóny jsou v přízemí, apartmány jsou v 1. patře. 1 apartmán je prostorný 3lůžkový, další apartmán má 1 ložnici a obývací kuchyň s 2 lůžky a 1 apartmán má 2 ložnice a kuchyň s posezením. Balkóny apartmánů směřují do zeleně a mají značně zastíněný výhled na moře. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání. Ubytování je vzdušné a světlé.

Hodnocení: dobré ubytování se zahradou v klidném prostředí a blízko pláže bude určitě vyhovovat i rodinám s dětmi.

Vzdálenost od pláže: cca 190 m.

Vzdálenost od centra: cca 350 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000