crosssearch

Hotelový komplex v tradičním krétském stylu v rozlehlé zahradě přímo u moře. Je situován na rozhraní mezi středisky Hersonissos a Stalida. Centra obou těchto středisek jsou vzdálena cca 1,5 km.

Konečná cena za osobu od: 18 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex v tradičním krétském stylu v rozlehlé zahradě přímo u moře. Je situován na rozhraní mezi středisky Hersonissos a Stalida. Centra obou těchto středisek jsou vzdálena cca 1,5 km.

Vybavení hotelu

Hotel se skládá z hlavní hotelové budovy a bungalovů. K hotelovému komplexu patří dva bazény, dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, lehátka u bazénu zdarma. Vstupní hala s recepcí, televizní místnost, hlavní restaurace, 4 restaurace a’la carte, bar u bazénu, 2 snack bary, internet centrum, zlatnictví a minimarket.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje v bungalovech jsou vybavené koupelnou, WC, telefonem, klimatizací, rádiem, chladničkou, hotelovým sejfem (za poplatek), vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou, možnost jedné přistýlky pro dospělou osobu a dvou přistýlek pro děti. Ubytování pro naše klienty je zajištěno v pokojích, které se nacházejí v hotelové budově i bungalovech. Obě alternativy jsou plnohodnotné. O přidělení konkrétního pokoje rozhoduje recepce.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu v hlavní restauraci, snacky po celý den, nealkoholické nápoje, víno a pivo.

Sport a zábava

Fitness centrum, sauna, vířivka, 4 tenisové kurty, kurty na volejbal a basketbal, stolní tenis, hřiště na lukostřelbu, půjčovna kol, herna, venkovní divadlo a dětské hřiště. Hotel dále nabízí denní program pro děti i dospělé a večerní show. Program all inclusive zahrnuje nemotorové vodní sporty jako např. windsurfing, kanoe atd. Za poplatek vodní lyžování a potápěčská škola.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Možnost zapůjčení lehátek zdarma. Kolem celého areálu, u moře, kamenná plata.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1034 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000