crosssearch

Naiades Almyros River

Řecko, Kréta

Rodinný hotel Naiades Almyros River v klasickém krétském stylu se nachází blízko stejnojmenné písečné pláže Almiros Beach, nejkrásnější v oblasti Agios Nikolaos. Hotel Naiades Almyros River je umístěn v klidném prostředí, necelé 2 km od letoviska Agios Nikolaos, kam ale můžete...

Konečná cena za osobu od: 9 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naiades Almyros River

 

Hotel Naiades Almyros River v klasickém krétském stylu se nachází blízko stejnojmenné písečné pláže Almiros Beach, nejkrásnější v oblasti Agios Nikolaos. Hotel je umístěn v klidném prostředí, necelé 2 km od letoviska Agios Nikolaos, kam ale můžete dojít příjemnou procházkou (zkratkou) po pláži a promenádě podél pobřeží za cca 20 minut nebo se dopravit autobusem. Hotel je určen pro klienty, kteří hledají při své dovolené klid a tradiční krétskou atmosféru.

Vybavení

Hotel NaiadesAlmyros Rivernabízí svým hostů recepci, sejf na recepci (za poplatek),TV/sat koutek, restauraci, pool bar/ snack bar,wi-fi ve veřejných prostorách zdarma, malý bazén (mírně slaná voda), dětský bazének, lehátka a slunečníky (zdarma), dětský koutek a billiard (za poplatek).

Pláž

Krásná pláž Almyros Beach s pozvolným vstupem a jemným pískem je nejvyhlášenější pláží v oblasti Agios Nikolaos a nachází se 200 m od hotelu Naiades Almyros River. Lehátka a slunečníky (za poplatek). Vodní sporty (za poplatek).

Ubytování v hotelu Naiades Almyros River

Jednoduché menší dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha/vana, fén), TV, chladničkou, klimatizací a balkonem.

Stravování All inclusive

Snídaně (7.30 - 10.00), obědy (13.00 - 15.00) a večeře (19.00 - 21.00) - formou jednoduchého bufetu s výbornou krétskou kuchyní, svačina (11.00 -12.00), káva a zákusky (16.00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-23.00). Nápoje z čerstvého ovoce a importované nápoje za poplatek. Uvedená časová rozmezí mohou být na místě hotelem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 550 termínů

Celkem 550 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000