crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Mythos Palace

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Atraktivně řešený hotel disponuje 206 pokoji, které jsou rozmístěny v hlavní budově a několika vedlejších budovách. Svým hostům nabízí přijímací halu s recepcí, společenskou místnost, výtahy, krytý bazén, restauraci s nekuřáckou zónou, minimarket, klenotnictví, bary a plážovou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Mythos Palace

 

Hotel Mythos Palace leží přímo na dlouhé písečné pláži. Centrum města Georgioupolis asi 4 km.

Atraktivně řešený hotel disponuje 206 pokoji, které jsou rozmístěny v hlavní budově a několika vedlejších budovách. Svým hostům nabízí přijímací halu s recepcí, společenskou místnost, výtahy, krytý bazén, restauraci s nekuřáckou zónou, minimarket, klenotnictví, bary a plážovou tavernu. Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén s vestavěným dětským bazénem. Plážový bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, napláži za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): Příjemně a komfortně zařízené. Disponují telefonem, satelitní TV, rádiem, trezorem k pronajmutí, posezením, dlažbou, individuální klimatizací, fénem, vanou, WC a balkonem nebo terasou. Při příjezdu láhev vody. Strana do zahrady. Možnost rezervace pokojů se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A), ovšem s bočním výhledem na moře (2B/3B). Rovněž možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (2S), se stejným vybavením jako (1A/2A/3A).

Dvoulůžkové pokoje (2E): Se společným bazénem, terasa, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A).

Junior suite (2C/3C): Prostornější, v první linii k moři, vana, WC, individuální klimatizace, župany, pantofle, fén, trezor k pronajmutí, rádio, posezení, telefon, dlažba, satelitní TV, balkon nebo terasa s výhledem na moře. Při příjezdu láhev vody, víno a ovoce.

Junior suite (2F/3F): Se soukromým bazénem, župany, pantofle, fén, trezor k pronajmutí, rádio, posezení, telefon, dlažba, individuální klimatizace, satelitní TV, vana, WC, terasa s výhledem na moře. Při příjezdu láhevvody, víno a ovoce.

Suite (2D/3D): Prostornější, se soukromým bazénem, župany, pantofle, fén, trezor k pronajmutí, rádio, posezení, telefon, dlažba, individuální klimatizace, satelitní TV, vana, WC, terasa s výhledem na moře. Při příjezdu láhev vody, víno a ovoce.

Zábava

6x týdně příjemný zábavní program. Pravidelné večerní akce, např. krétský večer.

Sport

Tenis a fitness. Za poplatek: sauna, vířivka, masáže, parní lázeň, solárium, vodní sporty na pláži (pouze v hlavní sezóně).

Pro děti

Dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let).

Stravování

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

All Inclusive

Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 12:00 hod. do 24:00 hod. Snacky od 12:00 hod. do 18:00 hod. a od 22:00 hod. do 24:00 hod. Sport: stolní tenis a plážový volejbal.

Wellness

Krytý bazén. Za poplatek parní lázeň, různé druhy masáží, sauna, solárium a vířivka.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000