crosssearch

Minos Village

Řecko, Kréta

Minos Village nabízí ideální polohu nedaleko města Heraklion. Hotel má ideální polohu pro pořádání výletů do okolí, které nabízí moře, hory vhodné pro procházky i pěší turistiku. Nákupní možnosti a taverny se nacházejí v okolí hotelu. Ubytování je vhodné pro všechny věkové...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Minos Village nabízí ideální polohu nedaleko města Heraklion. Hotel má ideální polohu pro pořádání výletů do okolí, které nabízí moře, hory vhodné pro procházky i pěší turistiku. Nákupní možnosti a taverny se nacházejí v okolí hotelu. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu:

Hotel nabízí: - venkovní restaurace a vntřní prostor pro snídaně - bar u bazénu - bazén - dětský bazén - dětské hřiště - zahrada - fitness - Wi-Fi připojení ve veřejném prostoru (zdarma) - trezor za poplatek (2 EUR/den) - parkování - obchod se suvenýry

Pro děti:

Dětský bazén, dětské hřiště.

Sport a zábava:

Fitness v hotelu. Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek)

Pláž a plážový servis:

Pláž je vzdálena cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).

Stravování:

Stravování formou polopenze. Hotel také organizuje tradiční řecké večery s grilováním.

Vybavení pokoje:

Pokoje ve středomořských barvách jsou účelně vybavené a zaručují klidný a příjemný pobyt. Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. - výhled na moře, hory nebo květinové zahrady - balkón - koupelna s vanou či sprchou - individuální klimatizace (cca 5 EUR/den) - SAT/TV - fén - Wi-Fi - chladnička Rodinné pokoje pro 2 - 4 osoby. - 2 místnosti - výhled na moře, hory nebo květinové zahrady - balkón - koupelna s vanou či sprchou - individuální klimatizace (cca 5 EUR/den) - SAT/TV - fén - Wi-Fi - chladnička - kuchyňský kout (se základním vybavením)

Služby za poplatek:

Individuální klimatizace (cca 5 EUR/den), trezor za poplatek (2 EUR/den), vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000