crosssearch

V zátoce se skalnatými výběžky. Rybářská vesnice Milatos vzdálena cca 1 km, Sissi cca 5 km. Rozsáhlý komplex s 338 pokoji, přijímací halou s recepcí, výtahy, restaurací s terasou, 2 restauracemi a-ala carte, bary, TV místností, piano barem, snack barem, minimarketem,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento luxusní hotel leží v zátoce se skalnatými výběžky. Rybářská vesnička Milatos je vzdálená přibližně 1 km. Městečko Sissi potom asi 5 km.

Vybavení

Rozlehlý komplex disponuje celkem 338 pokoji, přijímací halou s recepcí, výtahy, klimatizovanou nekuřáckou restaurací s terasou, 2 restauracemi a-la-carte (čínská a italská), bary, společenskou místností s TV. Dále Piano bar, snack bar, minimarket, zlatnictví, butik, internetový koutek. V udržovaném venkovním areálu naleznete 5 bazénů s mořskou vodou, 1 sladkovodní bazén a bar. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma u bazénu i na pláži.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (2A): V areálu bungalovů, velmi vkusně zařízené. Telefon, chladnička, posezení, satelitní TV, připojení na internet za poplatek, trezor, fén, individuální klimatizace, vana, sprcha, WC, balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): Disponují stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (2A), ovšem balkon nebo terasa s přímým výhledem na moře.

Rodinné pokoje (2D): V areálu bungalovů, 1 prostorná místnost o rozloze 34 m2, opticky rozdělená posuvnými dveřmi, telefon, chladnička, posezení, satelitní TV, připojení na internet za poplatek, trezor, fén, individuální klimatizace, vana, sprcha, WC, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Rodinné pokoje (4B): 2 místnosti, 2 koupelny, telefon, chladnička, posezení, satelitní TV, připojení na internet za poplatek, trezor, fén, individuální klimatizace, vana, sprcha, WC, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Rodinné pokoje superior (2C/3C): O rozloze 60 m2, 2 místnosti, 2 koupelny (v 1 vana s vířivkou a v 1 sprcha). Telefon, chladnička, posezení, satelitní TV, připojení na internet za poplatek, trezor, fén, individuální klimatizace, vana, sprcha, WC, balkon nebo terasa.

Zábava

6x týdně mezinárodní denní a večerní animační program.

Sport

Basketbal, 6 tenisových hřišť, stolní tenis, plážový volejbal, fitness. Za poplatek: mini – spa se saunou, parní lázní, masážemi a jacuzzi (při rezervaci od 31.08. do 31.10.09 zdarma 1x vstup do spa a 20 min. masáž/osoba). Biliár a vodní sporty na pláži.

Děti

Miniklub (od 4 do 10 let), aquapark se 2 sladkovodními bazény a 3 skluzavkami (od 13 let), dětské hřiště, dětský koutek s dětským menu v restauraci.

Stravování

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

All Inclusive

Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Večer je požadováno vhodné oblečení. Výběr místních i mezinárodních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 hod. do 23:00 hod. Kontinentální pozdní snídaně od 10:00 hod. do 11:00 hod.Odpoledne káva, čaj a pečivo od 16:00 hod. do 17:30 hod. 1x v průběhu pobytu večeře možná v restauraci a-la-carte po předchozí rezervaci.

Wellness

Mini Spa centrum. Za poplatek parní lázně, různé druhy masáží, sauna a vířivka. 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000