crosssearch

Meropi Hotel Apartments

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Tento příjemný hotel se nachází v městečku Malia, cca 10 km od Hersonissosu. Hotel je ideální volbou pro ty, kteří nevyhledávají příliš rušné dovolené; skládá se ze dvou budov, které se nacházejí cca 200 metrů od pláže. Známe ruiny Mínojského města se nacházejí cca 3 km odsud...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Tento příjemný hotel se nachází v městečku Malia, cca 10 km od Hersonissosu. Hotel je ideální volbou pro ty, kteří nevyhledávají příliš rušné dovolené; skládá se ze dvou budov, které se nacházejí cca 200 metrů od pláže. Známe ruiny Mínojského města se nacházejí cca 3 km odsud a letiště v Heraklionu cca 32 km.

Vybavení: 24 h recepce, restaurace, bar, 3 bazény + 2 bazény pro děti, sauna, pára, internetový koutek, hřiště pro děti.

Ubytování: Hotel nabízí dvě kategorie ubytování. A to standardní apartmány a apartmány deluxe. Všechny pokoje se skládají z ložnice, kuchyňky, obývací části a koupelny. Pokoje typu standard jsou vybaveny koupelnou, zařízenou kuchyňkou, klimatizací a trezorem (za poplatek), TV, telefonem a balkonem s výhledem do zahrady nebo na bazén. Deluxe pokoje mají navíc hydromasážní vybavení v koupelnách.

Strava: Polopenze nebo all inclusive.

Pláž: Cca 200 metrů od hotelu.

Sport a výbava: Pronájem aut, kol, koupání, fakultativní výlety.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000