crosssearch

Hotel Meli Palace se nachází na východním pobřeží Kréty, asi 2 kilometry od vesničky Sissi a poblíž archeologických nalezišť starověkého paláce v Malii. Byl vybudován na klidném místě podle vzoru Minojského paláce tak, aby poskytoval výhledy na okolní přírodu s palmami,...

Konečná cena za osobu od: 16 653 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel Meli Palace se nachází na východním pobřeží Kréty, asi 2 kilometry od vesničky Sissi a poblíž archeologických nalezišť starověkého paláce v Malii. Byl vybudován na klidném místě podle vzoru Minojského paláce tak, aby poskytoval výhledy na okolní přírodu s palmami, olivovníky, ibišky a další exotickou flórou. Poloha přímo u soukromé písečné pláže s azurově zabarveným mořem zajišťuje podmínky pro nerušenou rekreaci klientů všech generací.

Vybavení hotelu

Velký sladkovodní bazén a dětský bazén, u něhož jsou lehátka, slunečníky a osušky klientům k dispozici bezplatně, stejně jako na pláži. K hotelu patří hlavní restaurace, kde jsou pravidelně pořádány tematické večery, pool bar a bar na pláži, televizní místnost, konferenční místnost pro 100 osob a minimarket. Připojení wifi ve vnitřních prostorách areálu je bez poplatku. Sportovně založení klienti mohou využít tenisové kurty, stolní tenis a multifunkční hřiště na fotbal, basketbal a plážový volejbal. Večerní program nabízí zábavné produkce, folklorní taneční představení, taneční zábavu, hudbu a další aktivity. Dětem od 3 do 6 a od 7 do 12 let je k dispozici miniklub, dětské hřiště, postýlky i židle, na vyžádání lze zajistit hlídání. Pro teenagery do 17 let od poloviny června do poloviny září chystá zajímavé aktivity Club 4 U. Centrum vodních sportů se nachází vedle hotelu.

Ubytování

Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Možnost ubytování v rodinných pokojích s palandami.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Relaxační centra

Elixír Spa centrum nabízí řadu relaxačních procedur včetně aromaterapie, reflexologie, ayurvedy, saunu, masáže a služby kosmetického salónu.

Sport

Dva tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, boccia, šipky, kánoe a šlapadla.

Internetové stránky Hotelu: www.grecotel.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 218 termínů

Celkem 218 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000