crosssearch

Marina Sands

Řecko, Kréta

Pro svou ideální polohu, u překrásné dlouhé písčité pláže, našimi zákazníky velmi oblíbená ubytovací kapacita je ideální k příjemnému strávení dovolené na západním pobřeží Kréty. Romantické procházky podél moře, či ranní jogging nebo večerní vycházky do rušného centra...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro svou ideální polohu, u překrásné dlouhé písčité pláže, našimi zákazníky velmi oblíbená ubytovací kapacita je ideální k příjemnému strávení dovolené na západním pobřeží Kréty. Romantické procházky podél moře, či ranní jogging nebo večerní vycházky do rušného centra letoviska s množstvím taveren, kaváren, obchodů a barů obohatí a zpříjemní váš pobyt.

Letovisko: Agia Marina

Od pláže: přímo u písčité pláže

Večeře: bufetové za příplatek ve vedlejším hotelu Harris

Poloha: příjemný hotel tvořený hlavní budovou a bungalovy se nachází u rušného centra letoviska. Je situovaný v krásné upravené zahradě, přímo na jedné z nejkrásnějších pláží západní Kréty. Nedaleko obchody s potravinami a suvenýry, taverny, kavárny, bary, banka, bankomat, autobusová zastávka pro spojení do okolních letovisek a měst na hlavní třídě střediska. Vzdálenost od Chanie cca 10 km.

Vybavení: recepce s TV koutkem, restaurace, snack/pool bar, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Služby za poplatek: trezor na pokoji, klimatizace na vyžádání (nutná včasná rezervace v ČR, platba na místě), lehátka a slunečníky na pláži, centrum vodních sportů nedaleko hotelu.

Ubytování: příjemné pokoje zařízené v krétském stylu, umístěné v bungalovech nebo v hlavní budově, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, ledničkou, hudebním kanálem, TV, balkonem nebo terasou.

Pro děti: dětský bazén, dětský koutek, dětská postýlka za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000