crosssearch

Marianthi Studios

Řecko, Kréta

Obrázek není k dispozici

Studia Marianthi se nachází v kidné části letoviska Platanes, v blízkosti hlavního tahu do města Rethymno. Toto však klientům nijak nenaruší jejich dovolenou, jelikož jsou studia umístěna v zahradě. Od písčité pláže je hotel vzdálen jen cca 400 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Studia Marianthi se nachází v kidné části letoviska Platanes, v blízkosti hlavního tahu do města Rethymno. Toto však klientům nijak nenaruší jejich dovolenou, jelikož jsou studia umístěna v zahradě. Od písčité pláže je hotel vzdálen jen cca 400 m. Od města Rethymno je to cca 5 km a od centra letoviska s bary a obchůdky je to jen cca 2 minuty pěší chůze. Od letiště je hotel vzdálen cca 77 km. Oficiální kategorie 3*.

Vybavení:

k hotelovému vybavení patří lobby s recepcí s omezeným provozem, parkoviště, TV kout, bar, zahrada s venkovním bazénem a terasou se slunenčíky a lehátky, Internet, dětský bazén a hřiště.

Služby za poplatek:

klimatizace, Internet, lehátka a slunenčíky na pláži, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

dětský bazén, hřiště.

Pláž:

cca 400 m od pláže

Ubytování:

jednoduše, ale velice elegantně a vkusně řešené pokoje disponují vlastním sociálním zařízením s WC, kuchyňským koutem s vybavením, mini ledničkou, klimatizací.

Stravování:

Vlastní stravování

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000