crosssearch

Maria Lambis

Řecko, Kréta

POLOHA: Vila se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Stalis, cca 450 m od písečné pláže, na kterou dojdete podzemním tunelem vedoucím pod místní komunikací. POPIS: Tato pohostinná a rodinná vila se skládá ze dvou budov a leží v pěkné udržované zahradě. Má pěkný bazén...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Vila se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Stalis, cca 450 m od písečné pláže, na kterou dojdete podzemním tunelem vedoucím pod místní komunikací.

POPIS: Tato pohostinná a rodinná vila se skládá ze dvou budov a leží v pěkné udržované zahradě. Má pěkný bazén se slunečníky a lehátky (zdarma), snack bar s příjemným posezením u bazénu a restauraci s velkoplošnou TV. Za poplatek možnost pronájmu bezpečnostní schránky (cca 15 EUR na týden).

STUDIA PRO 2–3 OSOBY: Příjemná studia se skládají z obývací ložnice s vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou a vařičem. Dále je zde koupelna se sprchou a WC, telefon s přímou volbou a balkon nebo terasa.

APARTMÁNY PRO 2–4 OSOBY:
Jsou stejně vybavené jako studia, ale mají navíc jednu ložnici.

SPORT A ZÁBAVA:
Různé druhy vodních sportů se provozují na pláži. Ve večerních hodinách můžete posedět u baru, vydat se na procházku městečkem, do obchodů se suvenýry nebo do taveren s řeckou hudbou.
STRAVOVÁNÍ: Bez stravování. Vařit si můžete sami nebo lze využít rozsáhlé nabídky místních restaurací a taveren, které vám rád doporučí náš delegát.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000