crosssearch

Mare Monte Beach

Řecko, Kréta

Kvalitní hotel Mare Monte Beach s výbornou polohou přímo u písčité pláže, vynikající hotelové služby, výborná strava, ideální pro rodiny s dětmi a všechny věkové kategorie.

Konečná cena za osobu od: 18 217 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Mare Monte Beach hotel

s výbornou polohou přímo u písčité pláže, vynikající hotelové služby, výborná strava, ideální pro rodiny s dětmi a všechny věkové kategorie.

Poloha

severozápadní pobřeží Kréty, přímo na písčité pláži Almiros, 2 km letovisko Georgioupolis, 35 km od Chanie a 20 km od Rethymna, autobusová zastávka před hotelem.

Vybavení

restaurace, snack bar, beach bar, výtah, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, WiFi zdarma v hlavní budově a ve veřejných prostorách, minimarket, amfiteátr, pétangue, minigolf, 2 tenisové kurty, stolní tenis, bazén se sladkou vodou s částí pro děti.

Služby za poplatek

biliár, vodní sporty, internetový koutek, trezor na pokoji.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti mají vanu a WC, klimatizaci zdarma, lednici, fén, trezor za poplatek, balkon nebo terasu, SAT/TV a telefon. Plážové osušky zdarma k dispozici. Pokoje se nachází v hlavní budově a bungalovech.

Stravování

All inclusive:
plná penze formou bufetu vč. nápojů, odpolední káva/čaj vč. lehkého občerstvení, nápoje 10.00-24.00 hod. na barech - rozlévané místní výroby, alkoholické a nealkoholické. 3x týdně tematické večery v restauraci, 1x týdně folklorní týden, 1x za pobyt večeře v taverně Mezze. Teplé nápoje (překapávaná káva, řecká káva, espresso, capuccino), nealko nápoje (soda, limonáda, džusy, frappé, voda), alkoholické nápoje (ouzo, raki, whisky, gin, rum, vodka, cinzano, místní točené pivo a víno).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 119 termínů

Celkem 119 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000