crosssearch

OMEZENÍ PROVOZU

V týdnu od 06.12. do 13.12.2023 bude náš provoz omezen a kancelář v Brně uzavřena.

Internetové poptávky se budeme snažit vyřizovat průběžně a na písemné dotazy budeme reagovat normálně bez zpoždění.
Děkujeme za pochopení

Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Maravel Land

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex Maravel Landje vhodný zejména pro rodinnou dovolenou. Do cca 6 km vzdáleného Rethymnonu je dobré spojení linkovým autobusem. V okolí se nacházejí minimarket, kavárny a taverny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou. Do cca 6 km vzdáleného Rethymnonu je dobré spojení linkovým autobusem. V okolí se nacházejí minimarket, kavárny a taverny.

Maravel Land hotel

Přímo na oblázkovo – písečné pláži, město Rethymnon cca 6 km. Pro dopravu je možné využít linkových autobusů. Zastávka přibližně 30 m. 

Vybavení hotelu

Hotel disponuje 63 pokoji, které jsou rozděleny do 4 budov. V první budově naleznete recepci s internetovým koutkem, v poslední budově potom společenskou místnost se satelitní TV, restauraci a bar. V zahradě se nachází bazén s vestavěným bazénem pro děti. Lehátka a slunečníky zde zdarma, na pláži za poplatek. Hřiště. Na pláži se nachází Snack bar s terasou.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (2A/3A): Účelně zařízené s vanou, WC, fénem, telefonem, kabelovou TV s hotelovým programem, rádiem, trezorem k pronajmutí, chladničkou, klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Strana do krajiny. Možnost rezervace pokojů s balkonem a bočním výhledem na moře (1B/2B/3B), jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (2A/3A).

Rodinné pokoje (2C/3C/4C): 2 místnosti s propojovacími dveřmi, 1 koupelna, 50 m2, vana, sprcha, balkon, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (2A/3A).

Zábava

1x týdně dle počasí řecký večer nebo diskotéka (v hotelu Maravel Sky).

Sport

Za poplatek: masáže, stolní tenis, biliár, tenis (v hotelu Maravel Sky), vodní sporty na pláži (asi 200 m)

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště. Stravování: Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

All Inclusive

Při all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 23:00 hod. Káva, čaj a pečivo během odpoledne v baru na pláži.1 den dopředu je možné objednat pozdní večeře (od 22:00 do 24:00 hod.)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000