crosssearch

Manos Palace

Řecko, Kréta

Pro všechny, kteří mají rádi hezké pláže v romantickém prostředí a procházky s možností večerního posezení. Písečná pláž se nachází 50 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek. Apartmány a studia Manos Palace se nachází na začátku letoviska Bali....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro všechny, kteří mají rádi hezké pláže v romantickém prostředí a procházky s možností večerního posezení.

Pláž:
Písečná pláž se nachází 50 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha:
Apartmány a studia Manos Palace se nachází na začátku letoviska Bali. Vzdálenost do centra letoviska s tradičními řeckými tavernami, obchůdky, bary a diskotékou je cca 600 m, od krásné písečné pláže je hotel vzdálen 50 m.

Stravování:
Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně rozšířené kontinentální formou bufetu a večeře servírované formou menu. Snídaně a večeře se podávají v tradiční taverně hotelu Gorgona** (20m).

Ubytování:
V komplexu jsou k dispozici apartmány se dvěma oddělenými místnostmi pro 2-4 osoby a studia pro 2-3 osoby. Všechny apartmány a studia mají balkon nebo terasu, klimatizaci zdarma, kuchyňský kout (vč. základního kuchyňského vybavení), lednici,vlastní sociální zařízení (sprcha,WC) a TV. Většina studií a apartmánů má přímý nebo boční výhled na moře.

Vybavení:
Pro hosty tohoto příjemného rodinného apartmánového komplexu je k dispozici bazén, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000