crosssearch

Maleme Mare

Řecko, Kréta

Poloha: hotel se nachází v klidné vesničce Maleme, u pláže, v okolí restaurace, taverny, bar, supermarkety, lékárna - vše vzdálené cca 300 m. Ubytování: 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě (2. přistýlka na vyžádání) disponují menší kuchyňkou...

Konečná cena za osobu od: 13 068 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou nacházející se v klidném letovisku Maleme je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.


Pláž:
40 m od písčito-oblázkové pláže

Typ stravy: Polopenze

Poloha: Hotel se nachází v klidné vesničce Maleme, u pláže, v okolí restaurace, taverny, bar, supermarkety, lékárna – vše vzdálené cca 300 m.

Vybavení: 2 poschoďová hotelová budova, vstupní hala s recepcí a barem, internetový koutek, 2 restaurace (jedna na snídaně, druhá na večeře), 1 bar, možnost konzumace nápojů a pokrmů z baru na pláži, pláž je přes cestu, zahrada v hotelu, dětský koutek, parkoviště, dětská postýlka zdarma, stolní tenis. Hotel pořádá zábavní večery.

Služby za poplatek: Trezor na pokoji, klimatizace, internet, WiFi, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování: 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě (2. přistýlka na vyžádání) disponují menší kuchyňkou se základním vybavením – vařičem, ledničkou, sociálním zařízením a balkonem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 125 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000