crosssearch

Lavris Hotel and Bungalows

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotelový areál postavený ve stylu krétské vesničky se nachází v oblasti Kato Gouves (část letoviska Gouves) v klidném prostředí. Nachází se zde hotel a bungalovy Lavris, kde je zajištěno ubytování pro naše klienty a též hotel Lavris Paradise.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotelový areál postavený ve stylu krétské vesničky se nachází v oblasti Kato Gouves (část letoviska Gouves) v klidném prostředí. Nachází se zde hotel a bungalovy Lavris, kde je zajištěno ubytování pro naše klienty a též hotel Lavris Paradise. U hotelu je půjčovna aut a supermarket. Možnosti nákupů i zábavy se nabízí v centru tohoto letoviska. Procházkou lze dojít do známého sousedního letoviska Gournes, cca 25 minut, kde jsou též nákupní a zábavní možnosti. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves jezdí linkové autobusy ze zastávek 12 a 13 (od hlavní silnice) po půlhodinových intervalech do ostatních částí ostrova. Jízdenky se kupují u řidiče, zpět na autobusových nádražích nebo v trafice - jízdné do Heraklionu cca 2,70€, do Malie cca 1,10€. Doporučujeme individuálně navštívit nové Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 4,5 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let a osoby nad 65 let cca 6€ a dospělé osoby cca 8€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - cca 3€/osoba. Dalším tipem je projížďka výletním vláčkem - jezdí přes letoviska Kokkini Hani, Gouves a Chersonisos - objíždí zajímavá místa v okolí, jede i kolem aquaria a zpět, jízda trvá cca 90 minut, jízdenka stojí cca 10€ a děti cca 5€, s řidičem se dá domluvit na zvýhodněném jízdném a nástupních/výstupních zastávkách. Vláček jezdí cca 5x denně.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena cca 700 m od hotelu, přes silnici, cestou letoviskem, kde jsou restaurace, obchody a kavárny. Vstup do moře je pozvolný.

Kapacita

Areál tvoří celkem 167 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (obvykle pevného lůžka) a rodinné pokoje až pro 5 osob, který tvoří ložnice a obývací pokoj, tyto pokoje jsou jen na vyžádání, přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, letoviska, na bazén, do zahrady nebo směrem k moři. Některé pokoje v přízemí mají terásku a mohou mít snížený podhled. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek, internetový koutek (za poplatek cca 4€/hodina), vnitřní a venkovní restaurace, bar, snackbar a kavárna., zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za poplatek (cca 1€/den). Wifi v prostoru recepce za poplatek (cca 4€/hodina).

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE.

Sport a zábava

2 bazény, 2 dětské bazény, vnitřní bazén (v zimním období vyhřívaný), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6-8€/set/den). Služby zdarma: fitcentrum kulečník, tenis. Sauna (za poplatek cca 15€/osoba/hodina, v případě 2 osob cca 20€/hodina, v případě 3 osob cca 25€), miniklub pro děti od 4 do 12 let (obvykle 4 hodiny dopoledne a 4 hodiny odpoledne v cizím jazyce). Hotel pro své hosty organizuje obvykle v hlavní sezóně animační programy (v cizím jazyce).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000