crosssearch

Krini Beach

Řecko, Kréta

Hotelový areál, který tvoří 3 dvoupodlažní budovy, se nachází v oblasti Sfakaki. Nad hotelem je příjezdová vedlejší silnice a nad ní je frekventovaná dálnice. V okolí je jen pár taveren, pizzerie, grill house, supermarket, kavárna a telefonní budka.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotelový areál, který tvoří 3 dvoupodlažní budovy, se nachází v oblasti Sfakaki. Nad hotelem je příjezdová vedlejší silnice a nad ní je frekventovaná dálnice. V okolí je jen pár taveren, pizzerie, grill house, supermarket, kavárna a telefonní budka. Je zde též pár rodinných hotelů a vpravo od hotelu je pole. Autobusová zastávka je cca 100 metrů od hotelu, městským autobusem lze cestovat do Rethymna (cca 10 km), Heraklionu i Chanie. Jízdenka do Rethymna stojí cca 1,60EUR/cesta). Cesta taxíkem do Rethymna vyjde na cca 11EUR/jízda.

Kapacita

V areálu postaveném ve stylu krétské architektury je celkem 51 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky - obvykle pevné lůžko, a pokoje pro rodiny až pro 5 osob s možností dalších přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem (jen pár programů), balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady, letovisko nebo s výhledem na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2EUR/den). Rodinné pokoje jsou umístěné v přízemí hotelu a mají terásky. Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (zdarma), výtah (jen v hlavní budově), masážní křeslo (za poplatek cca 2EUR/5 minut), vnitřní bar, vnitřní restaurace s venkovním posezením, snackbar a kavárna u bazénu. Zahrádka, parkoviště. Plážové osušky za vratný depozit (cca 10EUR/kus). Wifi v rámci hotelu zdarma.

Stravování

Formou LIGHT ALL INCLUSIVE

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma, sprchy a WC u bazénu. Slunečníků a lehátek na pláži je omezený počet, jsou umístěny jen ve 2 řadách. Další lehátka a slunečníky nepatřící hotelu jsou za poplatek cca 5EUR/set/den. Dětský koutek. Kulečník (cca 2EUR/hra).

Internetové stránky Hotelu: www.krinibeach.gr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000