crosssearch

Kréta Sky

Řecko, Kréta

Kreta sky - v překladu krétské nebe, které budete mít určitě možnost obdivovat v průběhu vaší dovolené v tomto domě, který stojí ve vesničce Gallini, asi 2 km od letoviska Ferma. Sympatická budova studií byla postavena nad útesem a působivý výhled na otevřené moře si můžete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 6 studií

Kreta sky – v překladu krétské nebe – které budete mít určitě možnost obdivovat v průběhu vaší dovolené v tomto domě, který stojí ve vesničce Gallini, asi 2 km od letoviska Ferma.

Sympatická budova studií byla postavena nad útesem a působivý výhled na otevřené moře si můžete vychutnat přímo ze svého pokoje. Osvěžující vodu v bazénu hosté rádi vystřídají za vlny moře a odpočinek na jedné z nejkrásnějších pláží na jižním pobřeží, která je vzdálená přibližně 700 m a schází se na ni po cestě. Studia pro 2 – 3 osoby (3. lůžko je pevné) jsou pohodlně zařízená, vybavená kuchyňkou s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, troubou, kávovarem, TV. Mají vlastní koupelnu s WC a balkón nebo terasu. Klimatizaci je možné doplatit na místě. Čas můžete trávit i v zahradě s posezením a grilem a když se sem vypravíte v září, ochutnáte i čerstvé fíky z fíkovníků v zahradě. K dobrému pocitu z dovolené přispěje i usměvavá domácí paní Maria, která vždy ochotně poradí či pomůže.

Nejbližší supermarket najdete asi po 600 m a v okolí jednu či dvě taverny a několik obytných domů. Letoviska s rušným životem a vším, co k tomu patří – Ierapetra a Makris Yialos, jsou vzdálená cca 15 km, každé opačným směrem.

Doporučujeme pronajmout si moped a probrázdit celé blízké i vzdálené okolí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000