crosssearch

Kombinovaný zájezd Kréta

Řecko, Kréta

U posezónních termínů (v září/říjnu) je doprava do cílového místa zajištěna letecky z Bratislavy s transferem z Brna. Zpět trajektem do Athén, autobusem přes pevninu, přejezd přes Makedonii, Srbsko, Maďarsko, Slovensko do Brna. Přesný čas odjezdu bude určen na základě časového...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

Termín 24.9. - 9.10., 16 dní / 13 nocí

Odlet z Bratislavy (transfer z Brna)

Příjezd do Brna

Ubytování: studia No Name

U posezónních termínů (v září/říjnu) je doprava do cílového místa zajištěna letecky z Bratislavy s transferem z Brna. Zpět trajektem do Athén, autobusem přes pevninu, přejezd přes Makedonii, Srbsko, Maďarsko, Slovensko do Brna. Přesný čas odjezdu bude určen na základě časového harmonogramu trajektů v pokynech na zájezd.

Cena zahrnuje:

dopravu (letadlo, loď, autobus), transfery z přístavu/z letiště na místo pobytu, ubytování na příslušný počet nocí a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami (v základní ceně je zahrnuto ubytování ve studiu, které určí CK), úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta a průvodce CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu 990,- Kč, poplatek za pozemní služby - handling fee, palivový příplatek 590,- Kč.

Poznámka:

Pobyt na místě je podle uvedeného počtu nocí s možností zakoupení fakultativních výletů. V souvislosti se změnami harmonogramu trajektů nebo s jinými neočekávanými událostmi má CK CK právo posunout termíny zájezdů o 1 - 3 dny. Trasy a nástupní místa autobusů mohou být doplněny podle počtu klientů, resp. požadavků skupiny účastníků (min. 12 osob).

1. při přepravě lodí/trajektem autobus zůstává v přístavu a proto si během plavby každý klient zodpovídá za svá zavazadla sám.

2. plavba trajektem může být noční

Vezměte prosím na vědomí, že jeden den a jedna noc slouží k přepravě autobusem a trajektem.

Nepovinné příplatky:

- ve vybraných destinacích je možnost výběru konkrétního studia/apartmánu za příplatek 500,- Kč/osoba (v jiném případě ubytování určuje CK CK, bližší informace v našich kancelářích). Výběr konkrétního ubytování závisí na počtu volných pokojů ve std. / apt. / htl..

- možnost doobjednat místenky v autobuse za 280,- Kč (bližší informace v souvislosti s místenkami jsou uvedeny v Důležitých informacích na str. 44/45)

- komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000