crosssearch

Katrin

Řecko, Kréta

Hotel s příjemnou atmosférou nabízí relaxaci jak v areálu, tak i na pláži, kterou můžete vystřídat s rušnějším prostředím s obchody, tavernami a bary v přilehlém centru střediska Stalida. Hotel již léta oblíbený v naší nabídce nyní nově nabízí služby all inclusive.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel obklopený zelení leží v okrajové části rušného letoviska Stalida, cca 250 m od písčité pláže. V blízkosti hotelu je silnice, pod kterou vede podchod. Centrum letoviska, pobřežní promenáda s obchůdky, tavernami, bary a kavárnami cca 200 m, nejbližší obchod 50 m. Autobusová zastávka pro spojení do okolních letovisek 150 m. Vzdálenost od Heraklionu cca 37 km. 

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu/WC, klimatizaci, TV, telefon, trezor, ledničku, fén a balkon či terasu. Rodinné pokoje až pro 4 osoby na vyžádání.

Stravování

Typ stravy: all inclusive

Snídaně: bufetové

Obědy: bufetové

Večeře: bufetové

Vybavení

rozsáhlý hotelový komplex hlavní budovy a 7 dalších budov se 140 pokoji nabízí vstupní halu s recepcí, výtah v hlavní budově, kout s TV, restauraci, bar, 3 bazény pro dospělé se sladkou vodou, 2 dětské bazény, 2 bary u bazénů, lehátka a slunečníky u bazénů, tělocvičnu, stolní tenis, animační programy v cizím jazyce. Hotel ve svahu, k některým bungalovům více schodů.

Pro děti

dětské hřiště, 2 dětské bazény, dětská postýlka, animační programy v cizím jazyce (15.06.-15.09.).

Služby za poplatek

trezor na pokoji (cca 20 EUR/týden), biliár, WiFi v celém areálu (cca 2 EUR/30 min), internetový kout (cca 0,50 EUR/ 8 min), využití lázeňského centra (jacuzzi, hammam, sauna - 15 EUR/osoba, na základě rezervace), plážové osušky, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

All inclusive

plná penze formou bufetu v restauraci s nabídkou nealko nápojů, džusů, piva a vína místní výroby, svačiny v barech u bazénů (11.00-12.30), zmrzlina pro děti (12.00–15.30), odpolední káva/čaj a sušenky (16.00-17.00), výběr nealko a alkoholických nápojů místní výroby (místní pivo, víno, ouzo, brandy, raki, v barech u bazénů 11.00-18.00, v hlavním baru 18.00-23.00). V hlavním baru nabídka i dalších alkoholických nápojů místní výroby (vodka, gin, whisky, rum, tequila a míchaný nápoj dne 21.00-22.00).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000