crosssearch

Kalypso

Řecko, Kréta

Hotelové pavilóny stojí v romantickém místě mezi rozeklanými skalisky přímo na břehu moře asi 4 km od centra Plakiasu. Bazén je doslova vsazen do skalnatého pobřeží a je odtud úžasný výhled na moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotelové pavilóny stojí v romantickém místě mezi rozeklanými skalisky přímo na břehu moře asi 4 km od centra Plakiasu. Bazén je doslova vsazen do skalnatého pobřeží a je odtud úžasný výhled na moře. U hotelu je maličká oblázková pláž a upravená skalnatá pláž u křišťálově čistého moře. Hotelovým autobusem se denně dostanete na pláž Damnoni a do Plakiasu (za příplatek).

Ubytování

Naleznete zde vše, co k báječné dovolené patří. Téměř všechny pokoje s prostornými balkóny nebo terasami mají výhled na moře a jsou vybaveny klimatizací. Pokoje mají koupelnu, WC, ledničku, TV/satelit, rádio a telefon. Na pokojích jsou sejfy (za příplatek). Hotel nabízí řadu sportovních a kulturních možností. V ceně pobytu je používání tenisových kurtů, volejbalového a basketbalového hřiště, dětského hřiště, obřích šachů, stolního tenisu. Zaplatit si můžete i školu potápění. Ve skalní průrvě u hotelu kotví malý člun, který Vás vyveze na moře právě za účelem tohoto sportu. Součástí hotelu je přírodní amfiteátr, kde se konají kulturní akce a diskotéka (uzavřená, neruší ostatní hosty), kongresové centrum a minimarket.

Stravování

Hotel je vyhlášený dobrou kuchyní - polopenze formou bufetu je podávána na terase hotelu. Můžete si dokoupit i plnou penzi.

Hodnocení

Ubytování s vysokým standardem služeb přímo v přírodě, romantické prostředí a sportovní možnosti.

Vzdálenost od moře: cca 20 - 100 m.

Vzdálenost od Plakiasu: cca 4 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000