crosssearch

Kalypso Village

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní romantický komplex bungalovů se nachází na místě původního pirátského přístavu Karavos - romantické místo mezi skalisky je umístěno přímo u moře, cca 3 km od Plakiasu.

Konečná cena za osobu od: 19 680 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Luxusní romantický komplex bungalovů se nachází na místě původního pirátského přístavu Karavos - romantické místo mezi skalisky je umístěno přímo u moře, cca 3 km od Plakiasu. U hotelu se nachází velmi romantická skalnatá pláž s terasami s lehátky a slunečníky (jednotlivé terasy s lehátky poskytují hostům příjemné soukromí), díky skalám je zde křišťálově čisté moře. Hotelovým autobusem (za poplatek) se dostanete na pláž Damnoni a do městečka Plakias.

Stravování

Stravování je formou all inclusive:
Resort je vyhlášen vynikající kuchyní. Snídaně, oběd a večeře jsou formou bohatého bufetu. Od 10:00 do 18:00 je občerstvení podáváno na pool baru - drobné občerstvení, nealkoholické nápoje, pivo, víno a výběr místních alkoholických nápojů, od 18:00 do 24:00 budou tyto nápoje podávány v hlavním baru.

Ubytování

Bungalovy jsou obklopeny dobře udržovanou zahradou. Většina pokojů je s prostornými balkóny nebo terasami s výhledem na moře nebo částečným výhledem na moře (ve výhledu může bránit rozlehlá zahradní úprava komplexu). Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, chladničkou, SAT TV, vysoušečem vlasů, klimatizací a bezpečnostní schránkou (za příplatek 2,-EUR/den).

Vybavení a služby

Centrální recepce, lobby s internetovým koutkem (za poplatek), velká restaurace s venkovní terasou, bar, velký bazén s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, pool bar, amfiteátr, venkovní uzavřený prostor pro disko, tenisové kurty, hřiště na volejbal, košíkovou, potápěčská škola, konferenční sál, SPA centrum. Hotel pro své hosty organizuje řadu akcí, kulturních nebo sportovních, většina aktivit je zahrnuta v ceně, kromě lázeňských služeb a potápění. V komplexu se nachází i minimarket.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000