crosssearch

Irini Studios

Řecko, Kréta

Irini Studios se nachází ve známém a rušném letovisku Stalis, v blízkosti barů, restaurací a pouhou minutu od písečné pláže. Irini Studios je vzdálen 2 km od města Malia, 34 km od Heraklion City a 30 km od mezinárodního letiště Heraklion.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Irini Studios se nachází ve známém a rušném letovisku Stalis, v blízkosti barů, restaurací a pouhou minutu od písečné pláže. Irini Studios je vzdálen 2 km od města Malia, 34 km od Heraklion City a 30 km od mezinárodního letiště Heraklion. Toto ubytování je vhodné pro klienty vyhledávají soukromí bez stravy, s využitím bohaté nabídky denního a nočního života v okolí.

Vybavení hotelu:

Wi-Fi, trezor, klimatizace, venkovní bazén, sluneční terasa, zahrada, gril, koktejlový bar, služba praní, číštění oděvů, kulečník.

Sport a zábava:

Kulečník.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž cca 1 minutu od Irini, plážový servis za poplatek.

Stravování:

Bez stravy.

Vybavení pokoje:

Studia pro 2 osoby a apartmány pro 3 osoby mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, chladničku, klimatizaci (za poplatek 7/den), sejf (za poplatek 2/den), balkon nebo terasu s výhledem na bazén, moře a okolí.

Služby za poplatek:

Klimatizace 7/den, sejf 2/den. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000