crosssearch

Irilena

Řecko, Kréta

Irilena vila je velmi příjemný a oblíbený komplex s bazénem, který se nachází v klidové zóně v zahradě, cca 5 minut chůze od písečné pláže ve Stalisu od centra Stalisu pouhých 100 m. V blízkosti Irileny se nacházejí restaurace, bary, kavárny, internetová kavárna. Velmi výhodná...

Konečná cena za osobu od: 8 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Irilena

 

Irilena je velmi příjemný a oblíbený komplex s bazénem, který se nachází v klidové zóně v zahradě, cca 5 minut chůze od písečné pláže ve Stalisu od centra Stalisu pouhých 100 m. V blízkosti Irileny se nacházejí restaurace, bary, kavárny, internetová kavárna. Velmi výhodná poloha.

VILU IRILENA tvoří dvě budovy (označené A,B) ležící vedle sebe v zahradě, pro klienty Irileny A i B je kdispozici bazén. A - velmi pěkná a dobře vybavená studia a apartmány, obytná kuchyň + 1 ložnice, B -prostorné apartmány se dvěmi ložnicemi v nové budově.

Vybavení: 2-4 lůžková studia a apartmány jsou velmi pěkně zařízené. Jsou vybaveny kuchyňským koutem s lednicí, lůžkovinami a ručníky, WC se sprchou a terasou se zahradním nábytkem. Klimatizace za příplatek.

Stravování: vlastní nebo možnost zakoupení snídaní a večeří v blízké taverně.

Sport a zábava: vodní sporty na pláži

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000