crosssearch

Irene

Řecko, Kréta

POLOHA: Komplex dvou elegantních vilek se rozkládá cca 50 m od krásné písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky zdarma) se sprchami, od které je oddělen pouze pobřežní komunikací. Nejbližší taverny, obchůdky a bary jsou v bezprostřední blízkosti, rušné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Komplex dvou elegantních vilek se rozkládá cca 50 m od krásné písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky zdarma) se sprchami, od které je oddělen pouze pobřežní komunikací. Nejbližší taverny, obchůdky a bary jsou v bezprostřední blízkosti, rušné centrum letoviska Ierapetra je vzdáleno cca 1 km, Agios Nikolaos cca 35 km a na letiště v Heraklionu je to cca 100 km.

POPIS: Velmi pěkné vilky jsou situovány v zahradě, bohatě obklopeny zelení s nádherným výhledem do okolí. Je zde pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma) a sauna s jacuzzi. Většina pokojů nabízí výhled na moře.

APARTMANY PRO 2–3 OSOBY: Klimatizované apartmány (klimatizace za poplatek cca 5 EUR/den) mají koupelnu se sprchou a WC, SAT-TV a skládají se z jedné oddělené ložnice pro 2 osoby a obývací ložnice s vybaveným kuchyňským koutkem s vařičem a ledničkou. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku (za poplatek cca 3 EUR/den).

MEZONETY PRO 2-4 OSOBY: Pěkné pokoje apartmánového typu, které nemají oddělené ložnice, jsou rozděleny do dvou pater. V přízemí je obývací pokoj s jedním pevným lůžkem, rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutkem s vařičem a ledničkou a v horní části se nachází ložnice pro 2 osoby. Ostatní vybavení je stejné jako u apartmánu.

SPORT A ZÁBAVA: Za poplatek můžete přímo v areálu vily využít jacuzzi a saunu. Pro děti je zde dětské hřiště. Na pláži široká nabídka vodních sportů. Ideální poloha pro pořádání výletů do okolí nebo po celé východní Krétě.

STRAVOVÁNÍ: Bez stravování.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000