crosssearch

Dobře udržované vilky Ikaros jsou postaveny nedaleko od příjezdové komunikace, která vede do Plakiasu. Jsou obklopeny dobře udržovanou zahradou. Na pláž se dostanete po příjezdové komunikaci (asi 350 m) a dále po zpevněné cestě, která Vás zavede na východní část pláže, kde je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ikaros-Plakias

dobře udržované vilky Ikaros jsou postaveny nedaleko od příjezdové komunikace, která vede do Plakiasu. Jsou obklopeny dobře udržovanou zahradou. Na pláž se dostanete po příjezdové komunikaci (asi 350 m) a dále po zpevněné cestě, která Vás zavede na východní část pláže, kde je pláž Plakias nejkrásnější. Do centra městečka Plakias se dostane buď po silnici nebo sejdete-li k moři po pobřežní promenádě asi za 20 min. Asi 1 min. od domu jsou 2 taverny (Oassis a Ifigenia). Nejbližší supermarket je vzdálen asi 700 m.

Popis:

studia a apartmány 2-5 lůžek vlastní stravování

Ubytování:

studia se 2 lůžky (1 studio má 3 lůžka) jsou v hlavní budově a to buď ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Z prostorných zastíněných balkónů je výhled do zeleně, z 1. patra na moře. Apartmány jsou v přízemních bungalovech a jejich terasy směřují k bazénu nebo do zahrady. Jedná se o apartmány buď s 1 ložnicí, kde v obytné kuchyni jsou další 2 lůžka (gauč nebo rozkládací křeslo) nebo se 2 ložnicemi, kde v obytné kuchyni je další lůžko (gauč). Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a některých elektrospotřebičů), TV, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Můžete si zde vyžádat dětskou postýlku. U vily je místo na parkování. Ikaros má bazén s lehátky a slunečníky, malé dětské hřiště a zákoutí s příjemným posezením.

Shrnutí:

Ikaros je postavený v krásném prostředí pěstěné zahrady, kde největší předností je pohoda a překrásné výhledy především na hory. Vzdálenost k pláži také není na překážku, vezmeme-li v úvahu, že za pár minut se dostanete na nejkrásnější část pláže plakiaského zálivu.

Vzdálenosti:

Vzdálenost od pláže: cca 890 m Vzdálenost od centra: cca 1,4 km

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000