crosssearch

Hotelový komplex Ikaros Beach v typickém krétském stylu se rozkládá přímo u soukromé písečné pláže, asi 1,5 kilometru od centra letoviska Malia. Hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a přilehlých bungalovů se rozkládá na menším kopci s výhledem na křišťálové vody...

Konečná cena za osobu od: 12 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ikaros Beach

Hotelový komplex v typickém krétském stylu se rozkládá přímo u soukromé písečné pláže, asi 1,5 kilometru od centra letoviska Malia.

Vybavení hotelu

Velmi pěkný hotelový areál vybudovaný z místního kamene se skládá z několika budov a bungalovů zasazených v upravené zahradě. Má tři velké sladkovodní bazény a dva bazény pro děti. Lehátka se slunečníky jsou k dispozici bez poplatku, stejně jako na pláži. Kromě hlavní restaurace nabízí hotel speciality mezinárodní i středomořské kuchyně v restauraci ? la carte nebo Ouzeri s výhledem na moře, celodenní pohoštění poskytují bary u bazénů a restaurací. Sportovně založeným klientům jsou k dispozici tenisové kurty, volejbalové hřiště, tělocvična a stolní tenis. Milovníci golfu mají v dosahu dvaceti minut jízdy autem 18jamkové golfové hřiště Cretan Golf Club, kam hotel zajišťuje dopravu. K hotelu patří i několik obchodů a hřiště pro děti.

Ubytování

Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize s hudebním kanálem, připojení na internet, lednička, trezor a balkon nebo terasa. Možnost ubytování čtyřčlenných rodin s dětmi v rodinných pokojích.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu.

Relaxační pobyty

Wellness centrum Aura s vnitřním vyhřívaným bazénem, tělocvičnou, saunou a vířivkou nabízí nejrůznější relaxační služby a masáže.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 6190 termínů

Celkem 6190 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000