crosssearch

2 - 4 lůžka vlastní stravování Poloha: 3 nové vilky leží téměř na krásné písečné pláži v západní části zálivu Paleochory. Do centra se dostanete snadno asi po 10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 180 m. Ubytování: ubytování ve vilkách je moc pěkné a...

Konečná cena za osobu od: 20 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Iasmos

2 - 4 lůžka vlastní stravování

Poloha: 3 nové vilky leží téměř na krásné písečné pláži v západní části zálivu Paleochory. Do centra se dostanete snadno asi po 10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 180 m.

Ubytování: ubytování ve vilkách je moc pěkné a prostorné. 2lůžková studia s manželskou postelí a rozkládacím gaučem jsou ve zvýšeném přízemí a mají krásné terasy buď s přímým nebo s částečným výhledem na moře. Do mezonetových studií se vchází také ze zvýšeného přízemí. V dolní části studií je obývací kuchyň se 2 lůžky a malým gaučem a s krásnou terasou s bočním výhledem na moře. V 1. patře je ložnice s manželským lůžkem. Studia jsou vybavena zařízeným kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky, základního nádobí a kuchyňských elektrospotřebičů), sprchou, WC a klimatizací. V areálu je místo na parkování.

Hodnocení: kvalitní ubytování velmi blízko pláže, kde se předpokládá značné soukromí.

Vzdálenost od písečné pláže: cca 50 m.

Vzdálenost od centra městečka: cca 400 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000