crosssearch

Grecotel Club Marine Palace

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Club Marine Palace na severním pobřeží Kréty asi 25 kilometrů na východ od města Rethymno nabízí pohodovou atmosféru tradiční krétské vesničky s ideálními podmínkami pro rodiny s dětmi.

Konečná cena za osobu od: 15 910 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Club Marine Palace

na severním pobřeží Kréty asi 25 kilometrů na východ od města Rethymno nabízí pohodovou atmosféru tradiční krétské vesničky s ideálními podmínkami pro rodiny s dětmi. Nachází se přímo u široké písečné pláže na klidném místě u letoviska Panormo s malým rybářským přístavem.

Vybavení hotelu

Luxusní komplex nízkopodlažních domků doplněných nádhernou zahradou se subtropickou vegetací, v níž jsou zasazeny tři sladkovodní bazény a dětský bazén s brouzdalištěm a skluzavkou. Lehátka, slunečníky a osušky jsou klientům k dispozici bezplatně, stejně jako na pláži. Pro zajištění all inclusive stravování je v hotelu kromě hlavní restaurace také řecká a la carte taverna, restaurace s barbecue, středomořskými a asijskými specialitami a několik barů. K vybavení patří také herna s elektronickými hrami, minimarket, kadeřnictví a možnost využít pračku se sušičkou. Připojení wifi ve vnitřních prostorách je bez poplatku. Pro aktivní klienty se nabízí tenisové kurty, pronájem horských kol a vodní sporty. Animační tým zajišťuje denní i večerní aktivity. Komplex, zaměřený na pobyty dětí, nabízí kromě dětského hřiště, bazénu se skluzavkami a dětského bufetu také postýlky, židličky, ohřívače láhví, kočárky i monitory, na vyžádání lze zajistit hlídání.

Ubytování

Vkusně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, rádio, telefon, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Možnost ubytování v rodinných pokojích nebo bungalovech a suitách.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program All Inclusive zahrnuje

 • Snídaně formou bohatého bufetu s nabídkou zdravé výživy a tradičních místních produktů od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin.
 • Obědy formou bufetu v hlavní restauraci včetně vody, vybraných nealkoholických nápojů, vína a piva od 12.30 do 14.30 hodin.
 • Večeře pro děti od 18.30 do 19.30 hodin, dětský bufet od 18.30 do 21.00 hodin.
 •  Večeře formou bufetu s ukázkami vaření včetně vody, vybraných nealkoholických nápojů, vína a piva od 18.30 do 21.30 hodin. Připravují se také tematické večeře.
 • Po předchozí rezervaci večeře včetně nápojů v a la carte restauraci s řeckými specialitami včetně nápojů 19.00 do 21.30 hodin.
 • Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno a zmrzlinu včetně alkoholických nápojů a koktejlů u beach baru od 10.30 do 18.30 hodin.
 • Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno a zmrzlinu v pool-lobby baru od 10.30 do 18.30 hodin.
 • Lehké občerstvení u beach baru od 10.30 do 12.00 hodin a od 15.00 do 18.15 hodin.
 • Lehké občerstvení u pool-lobby baru od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin.
 •  Kávu a zákusky v pool-lobby baru od 15.00 do 16.15 hodin.
 • Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno, alkoholické nápoje a koktejly v pool-lobby baru od 18.00 do 01.30 hodin.
 • Půlnoční snacky v pool-lobby baru od 23.30 hodin do půlnoci.

Relaxační pobyty

Elixír Thalasso Spa centrum je moderně vybaveno včetně bazénu s mořskou vodou pro thalassotherapii, jacuzzi, sauny, parních lázní a fitness centra s kardio zónou. Odborný personál zajišťuje relaxační a lymfatické masáže, aromaterapii a kosmetické služby.

Sport all inclusive

Tři tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, boccia, šipky, kánoe, šlapadla a windsurfingy pro držitele licence.

Internetové stránky hotelu: www.grecotel.com/crete/club-marine-palace/

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 665 termínů

Celkem 665 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000