crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Geraniotis Beach Resort

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotel s rodinou atmosférou se nachází v krásné rozkvetlé zahradě, přímo u písčité pláže a centra letoviska Platanias. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím pro jeho výbornou polohu přímo u krásné písčité pláže, ale i pro kvalitní služby nabízené hotelem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel s rodinou atmosférou se nachází v krásné rozkvetlé zahradě, přímo u písčité pláže a centra letoviska Platanias. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím pro jeho výbornou polohu přímo u krásné písčité pláže, ale i pro kvalitní služby nabízené hotelem. Ti, kteří se chtějí i bavit mohou využít široké nabídky restaurací a barů v centru letoviska či ve vedlejším letovisku Agia Marina, které volně pokračuje za letoviskem Platanias.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV. Hotelovým hostům je k dispozici pool bar, 2 venkovní bazény, 3 dětské bazény se slunečníky a lehátky. Na recepci je možné si pronajmout bezpečnostní schránku (za příplatek). V areálu je hostům k dispozici minimarket. Hotel pořádá 1 x týdně zábavní večer.

Vybavení pokoje

V hotelu jsou pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, chladničku, rádio, telefon, klimatizaci, balkón nebo terasu.

Pláž & plážový servis

Přímo u hotelu se nachází písečná pláž. Plážový servis je zdarma u hotelových lehátek, jinak za poplatek. Vodní sporty jsou za poplatek.

Sport & Fitness

V areálu se nachází hřiště.

Stravování

Polopenze je formou bufetu.

Pro děti

Pro děti je zde otevřen dětský klub.

Poznámka

Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím pro jeho výbornou polohu přímo u pláže, ale i pro kvalitní služby.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000