crosssearch

Fteria

Řecko, Kréta

Bungalovy postavené terasovitě nad sebou ve svahu přímo u smíšené písečné a oblázkové pláže, se nacházejí na klidném místě v obci Lygaria, 25 minut chůze od střediska Agia Pelagia. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 20 kilometrů. Většina studií má přímý nebo boční výhled na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bungalovy postavené terasovitě nad sebou ve svahu přímo u smíšené písečné a oblázkové pláže, se nacházejí na klidném místě v obci Lygaria, 25 minut chůze od střediska Agia Pelagia. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 20 kilometrů. Většina studií má přímý nebo boční výhled na moře. Podél pláže je několik restaurací, bar a dva menší supermarkety. Místo má dobré podmínky pro vodní sporty, přímo v Lygarii se nachází potápěčské centrum. Ubytování ve Fterii je vhodné pro rodiny s dětmi.

Vybavení

Pěkný bazén s pool barem v udržované zahradě s bujnými subtropickými květinami a keři. V celém areálu vládne díky milému personálu velmi příjemná atmosféra.

Ubytování

Studia pro 2–3 osoby tvoří pěkně zařízená obytná ložnice se dvěma případně třemi zděnými lůžky a kuchyňským koutem, koupelna s WC a balkon nebo terasa. Ubytování je vhodné pro dvě dospělé osoby a jedno dítě. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000