crosssearch

FOTINARI

Řecko, Kréta

Toto ubytování doporučujeme těm, kteří vyhledávají větší soukromí na pláži a rádi vyrážejí na procházky do přírody a do hor.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

nová vilka je postavená ve svahu nad mořem pod místní komunikací přímo proti vchodu do Souda Bay a je obklopena zelení. Dve malé oblázkové pláže, které se nazývají Fotinari, jsou dostupné po asfaltové komunikaci a pak po kamenných schodech za pár minut. Budete-li pokračovat dál po pobřeží směrem na západ, asi po 10-15 minutách dorazíte na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda. V okolí jsou dvě vyhlášené taverny. Vydáte-li se po pobřeží na východ, dorazíte asi za 30 minut do Plakiasu, kde je vše, co k dovolené můžete potřebovat.

Stravování

v ceně je dobrá mírně rozšířená kontinentální snídaně, kterou připravuje sama majitelka v protější Souda Bay. Snídani denně obměňuje. Přes den si zde můžete dát salát, oběd a večeři, kterou vaří majitelka z vlastních potravin. Souda Bay je vyhlášena výbornou stravou. Vždy se jedná o řecké speciality.

Ubytování

dvoulůžková studia jsou v přízemí a apartmány s jednou ložnicí a s možností dalšího lůžka v obytné kuchyni jsou v 1. patře. Ze studií je částečný výhled na moře omezený zelení a z apartmánů je krásný výhled na moře. Terasy a balkóny jsou zastíněné. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Hostům je k dispozici krásný bazén s lehátky a slunečníky v dobře udržované zahradě a bar s denním provozem, které patří k ubytování Souda Bay.

Vzdálenosti

od malých pláží Fotinatri: cca 190 m + 62 schodů, cca 250 m + 30 schodů
od pláže Souda: cca 1,3 km
od letoviska Plakias: cca 2 km

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000