crosssearch

Rozsáhlý komplex nabízí ubytování ve 3 hotelových budovách ve vzdálenosti 20 až 150 metrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Pobyt na pláži je umocněn výhledem na zátoku s typickou řeckou kapličkou.

Konečná cena za osobu od: 10 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinný hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a 6 přilehlých budov na okraji Gergioupolisu se nachází cca 150 m od dlouhé písečné pláže. Vzdálenost do centra města je cca 500 m, vzdálenost od letiště v Heraklionu je cca 40 km.

Vybavení hotelu

recepce, společenská místnost, SAT-TV, internetový koutek, bar, snídaňová místnost (v létě jsou snídaně podávané venku), 5 sladkovodních bazénů a 2 dětské bazény jsou v blízkosti sluneční terasy se slunečníky a lehátky zdarma, 2 bary u bazénu, dětské hřiště, lázně, sauna, jacuzzi, krytý bazén.

Ubytování

Hotelový komplex disponuje 500 dvoulůžkovými pokoji s možností 1 přistýlky, dvoulůžkovými studii s možností 1 přistýlky a třílůžkovými apartmány s možností 1 přistýlky. Dvoulůžkové pokoje jsou zařízeny v typickém krétském stylu a jsou vybaveny telefonem, trezorem, klimatizací, koupelnou s WC a balkónem nebo terasou. Studia jsou vybavena stejně jako dvoulůžkové pokoje, navíc mají malou kuchyňku s 2 vařiči a ledničkou. Apartmány jsou vybaveny stejně jako studia, mají oddělenou ložnici od pokoje.

Stravování

polopenze Snídaně: kontinentální bufet Večeře: bufetové

Pro děti

2 dětské bazény, dětské hřiště, dětská postýlka za příplatek.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, jacuzzi, telefon, trezor, klimatizace.

 

Webové stránky hotelu : www.fereniki.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 3319 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000