crosssearch

Fereniki Complex Hotel

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Rozlehlý hotelový komplex se šesti objekty se nachází v klidném venkovském prostředí. V nabídce VTT jsou pokoje ve dvou budovách - Fountoulis je od mořev zdálena cca 220 m, Manolis cca 260 m. Nedaleko odhotelu je supermarket a také půjčovna aut, ve vzdálenosti cca 300 m je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Rozlehlý hotelový komplex se šesti objekty se nachází v klidném venkovském prostředí. V nabídce VTT jsou pokoje ve dvou budovách - Fountoulis je od mořev zdálena cca 220 m, Manolis cca 260 m. Nedaleko odhotelu je supermarket a také půjčovna aut, ve vzdálenosti cca 300 m je centrum střediska s náměstím, kde jsou restaurace, taverny, obchody, kavárny, cukrárny, pekařství, lékárna, bankomat aj. V letovisku je též dětské hřiště, minigolf, kostel a zlatnictví. Jako místní atrakce slouží turistický vláček, který jezdí pravidelně během dne k sladkovodnímu jezeru Kournas (cca 9EUR/osoba) a do letoviska Kavros (cca 8EUR/osoba). V jezeře Kournasse dá koupat, lze si též pronajmout šlapadla za cca 4EUR/hodina. Dále doporučujeme navštívit město Chania, které má neopakovatelnou denní i noční atmosféru, jízdenka stojí cca 4,10EUR/cesta, autobus jezdí téměř každou hodinu. Ubytování v tomto komplexu doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Pláž:

Pěkná dlouhá písečná pláž je vzdálena od objektů, které máme v nabídce, cca 220-260 m, přes silnici. V moři, které je občas příjemně zvlněné, mohou být kameny, doporučujeme boty do vody. Vstup do moře je zde pozvolný.

Kapacita:

Komplex tvoří celkem 450 pokojů. V naší nabídce máme ubytování v budovách Fountoulis a Manolis. Pokoje typu hotelové studio jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny až pro 5 osob. Studio pro 1-3 osoby se skládá z jedné místnosti s koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, kuchyňským koutkem s jednoduchým základním vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na moře, letovisko, okolní zástavbu a vnitrozemí. Trezor na pokoji za poplatek (cca 15EUR/pobyt). Apartmány až pro 5 osob mají navíc obývací pokoj, kde jsou další 3 přistýlky (gauče nebo rozkládací lůžka), koupelna, balkón nebo terasa jsou společné. Ostatní vybavení je shodné. Ubytování pro jednu osobu je ve studiích umístěných po areálu celého komplexu. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

Centrální recepce v hotelu Fereniki, salónek s TV se satelitním příjmem, 2 bary (Nerio - v rámce hlavní restaurace a bar Alfa u bazénu, kde se čerpá all inclusive), vnitřní a venkovní restaurace, nová restaurace v blízkosti hotelové recepce, naproti budově Fountoulis, venkovní kavárna, taverna, zahrada, parkoviště. Na recepci prodávají karty na wifi (za poplatek cca 5EUR/90minut, cca 10EUR/200 minut), připojení je zde ovšem jen velmi slabé.

Stravování:

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE LIGHT (viz popis). Snídaně a večeře - bufet.

Podrobný popis stravování (AI):

All inclusive light zahrnuje: O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive light jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu Brzká snídaně na vyžádání, nutno nahlásit minimálně den předem do 20:00 hodin na recepci hotelu Během obědů a večeří neomezená konzumace místního nealka (post mix), filtrované kávy, čaje, točeného místního piva, domácího vína, raki, ouza Neomezenou konzumaci (10:30-22:30) rozlévaných místních nealkoholických nápojů (např. lemon, orange, sprite, cola - post mix, filtrovaná káva, čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé a červené víno, raki, ouzo, 2 různé koktejly denně) v baru u bazénu Odpolední filtrovanou kávu s koláčky nebo sušenkami (16:00-17:00) Pro děti je v restauraci mezi 11:00-18:00 dětský koutek - mléko, voda, ovocné šťávy, džusy, jogurty, cereálie, nutella, hranolky, špagety, pizzy, rybí prsty, kuřecí kousky, ovoce Konzumace v baru u pláže není zahrnuta v ceně Konzumace po 22:30 se hradí extra

Sport a zábava:

V areálu se nacházejí 3 bazény, 2 dětské bazény, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma. Služby SPA - vnitřní vyhřívaný bazén (za poplatek cca 1EUR/osoba + balíčky služeb od hotelu - např. jacuzzi + vnitřní bazén (za poplatek cca 5EUR/osoba), sauna + vnitřní bazén (za poplatek cca 5EUR/osoba), vnitřní bazén + jacuzzi + sauna (za poplatek cca 10EUR/osoba), masáže (na vyžádání, za poplatek cca 14-40EUR/osoba, například relaxační masáž- cca 14EUR/25 minut, masáž horkou čokoládou - cca 25EUR/50 minut, masáž horkými kameny - cca 30EUR/50minut, bahenní zábal z Mrtvého moře - cca 30EUR/50 minuta řada dalších; při objednání masáže je poskytována 1x sauna nebo jacuzzi zdarma). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5EUR/set/den).

Hlavní výhody vybrané kapacity:

Pěkná písečná pláž Příjemné procházky po okolí Výhodná cena

www.fereniki.gr

Facebook:

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=80298835763&v=wall

Popis letoviska:

Původně rybářská osada v zálivu Almyres se nachází na severním pobřeží přibližně v polovině cesty mezi Chanií a Rethymnem. Zdejší vzduch je provoněn nejen mořem, ale také cypřišovými a eukalyptovými háji. Podél pobřeží jsou krásné procházky, zvláště ráno a v podvečer, kdy slunce tolik nepálí. Letovisko je vhodné pro všechny generace, především rodiny s menšími dětmi jistě ocení, že moře je zde obvykle opravdu klidné a navíc vstup do vody velmi pozvolný. Při koupání v moři se navíc můžete kochat pohledem na druhé nejvyšší pohoří Kréty - Lefka Ori. Zdejší písečná pláž je dlouhá 8 kilometrů, takže i v hlavní sezóně si tu každý může najít soukromí. Do moře se zde vlévá říčka Almiros, jejíž břehy jsou stále zelené. Dnes je z bývalé rybářské vesničky menší turistické městečko poskytující návštěvníkům veškerý komfort i služby. Ochutnat místní speciality můžete v mnoha tavernách, a to nejen na hlavním náměstí pod korunami košatých stromů. Oblíbený je zdejší beach bar Tropicana, kde se pořádají vyhlášené party. Samozřejmě zde najdete i půjčovny automobilů, motorek i stále populárnějších čtyřkolek, nechybí tu pošta, lékárna, obchůdky, možnost připojení k internetu. Přibližně 4 km odtud se nachází největší sladkovodní jezero na Krétě - Kournas, jehož hladinu můžete prozkoumat ze zapůjčených šlapadel. Autobus do Chanie jezdí od cca 7 do 21 každou hodinu (jízdné cca 4,10EUR), stejně tak do Rethymna (cena cca 3EUR). Jízdné do Heraklionu vyjde na cca 10EUR. Pláž: písečná Vzdálenost od letiště v Chanii: cca 45 km Orientační doba transferu z letiště: cca 50 minut Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny generace

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000