crosssearch

2 vilky stojí přímo na písečné pláži v klidném prostředí a jsou obklopeny udržovanou zahradou s květinami, trávníkem, stromky a bazénem. Do centra se dostanete snadno asi po 5 - 10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: 2 vilky stojí přímo na písečné pláži v klidném prostředí a jsou obklopeny udržovanou zahradou s květinami, trávníkem, stromky a bazénem. Do centra se dostanete snadno asi po 5 - 10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m.

Ubytování: velmi dobře vedený apartmánový hotel má pěkně zařízená studia a apartmány, buď ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Některá studia a apartmány mají přímý nebo boční výhled na moře, některá výhled do zahrad. Studia mají 2 lůžka nebo 2 lůžka a rozkládací gauč pro další osobu, apartmány pak 1 ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň se 2 rozkládacími gauči. Studia a apartmány mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizaci a sejf (pouze apartmány v přízemí - v ceně). U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Majitelé vilek provozují malý plážový bar.

Stravování: doporučujeme dokoupení snídaní, které se podávají v plážovém baru.

Hodnocení: velmi příjemné a kvalitní ubytování s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti pláže a s velmi dobrým dosahem centra Paleochory.

Vzdálenost od písečné pláže: cca 10 – 15 m.

Vzdálenost od centra městečka: cca 450 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000