crosssearch

Europa Panormo

Řecko, Kréta

Oblíbený hotelový resort se nachází v klidné části malého řeckého letoviska Panormo (cca 15 min. pěší chůze od centra letoviska s obchůdky, bary a tavernami), přímo u moře s menšími přírodními oblázkovymi plážemi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

oblíbený hotelový resort se nachází v klidné části malého řeckého letoviska Panormo (cca 15 min. pěší chůze od centra letoviska s obchůdky, bary a tavernami), přímo u moře s menšími přírodními oblázkovymi plážemi.

Sport a zábava:

bohatá nabídka vodních sportů na plážích v okolí hotelu (za poplatek), stolní tenis v hotelu.

Pláž:

hotel přímo u moře s menšími oblázkovými plážemi. Krásná písečná pláž přímo v Panormu s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) je vzdálena cca 800 m od hotelu - pravidelný svoz na písečnou pláž hotelovým minibusem (zdarma).

Ubytování:

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistylek s balkonem nebo terasou, klimatizace, minilednička, TV, vlastní soc. zařízení, fén.

Stravování:

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy, večeře podávané v hotelové restaurací formou švédských stolů včetně nápojů s nabídkou chutné krétské i mezinárodní kuchyně, široky vyběr nealkoholickych a místních alkoholickych nápojů podávanych v baru u bazénu, káva a čaj o páté.

Vybavenost:

vstupní hala s recepcí, trezor (za poplatek), hotelová restaurace s terasou s panoramatickým vyhledem na moře, plážový bar s nabídkou místních nealkoholickych a alkoholickych nápojů, bazénovy komplex se sladkou vodou, dětsky bazén se skluzavkou, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, internetovy koutek (za poplatek), WiFi připojení v areálu (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000