crosssearch

Asi 400 m od dlouhé oblázkovo písečné pláže leží tento rodinný hotel. Do městečka Georgioupolis je to přibližně 4 km. Rethymnon cca 16 km. Na hlavní ulici jen 30 m od hotelu zastávka linkového autobusu. Malé prázdninové zařízení s 40 pokoji, recepcí, TV koutkem, barem,...

Konečná cena za osobu od: 11 770 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ermioni Beach

Asi 400 m od dlouhé oblázkovo písečné pláže leží tento rodinný hotel. Do městečka Georgioupolis je to přibližně 4 km. Rethymnon cca 16 km. Na hlavní ulici jen 30 m od hotelu zastávka linkového autobusu.

Vybavení

Malé prázdninové zařízení s 40 pokoji, recepcí, TV koutkem, barem, obchůdkem se suvenýry a restaurací, jež disponuje nekuřáckou zónou. Ve venkovním areálu je pro Vás bazén s vestavěným bazénem pro děti, opalovací terasa s lehátky a slunečníky. Zde zdarma, na pláži za poplatek. Nechybí ani bar u bazénu.

Pokoje

Jednolůžkové pokoje (1A): Účelně zařízené, v suterénu. Trezor, satelitní TV a chladnička k pro najmutí, rádio, telefon, dlažba, sprcha, WC, balkon nebo terasa.

Jednolůžkové pokoje (1B): Trezor, satelitní TV a chladnička k pronajmutí, individuální klimatizace, rádio, dlažba, sprcha, WC, balkon s bočním výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje (2A/3A): V suterénu. Trezor, satelitní TV a chladnička k pronajmutí, rádio, telefon, dlažba, sprcha, WC, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje (2B): Trezor, satelitní TV a chladnička k pronajmutí, individuální klimatizace, rádio, dlažba, sprcha, WC, balkon s bočním výhledem na moře. Možnost rezervace pokojů s přímým výhledem na moře (2C), jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (2B).

Zábava

Příležitostně řecký večer.

Sport

Vodní sporty na pláži.

Děti

Dětské hřiště. Dětská židlička v restauraci, dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 180 termínů

Celkem 180 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000