crosssearch

Emerald Hotel and Studios

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Příjemný rodinný hotel Emerald nabízí velmi uvolněnou a přátelskou atmosféru a má krásný výhled na okolní hory a olivové háje. V dosahu hotelu je veškerá občanská vybavenost. Je umístěn v romantické staré vesnici Malia, v blízkosti známé a vyhledávané živé pobřežní promenády a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Příjemný rodinný hotel Emerald nabízí velmi uvolněnou a přátelskou atmosféru a má krásný výhled na okolní hory a olivové háje. V dosahu hotelu je veškerá občanská vybavenost. Je umístěn v romantické staré vesnici Malia, v blízkosti známé a vyhledávané živé pobřežní promenády a pláže Malia (cca 15 minut). Emerald Hotel and Studios nabízí klidnou a relaxační dovolenou, avšak v blízkosti památek, možnost denní a noční zábavy a krásných pláží, pro to vše je Malia vyhledávaným místem. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 34 km, letiště 32 km, Knossos 34 km a letovisko Hersonissos 4 km.

Vybavení hotelu:

Recepce, bazén, sluneční terasa, lehátka u bazénu zdarma, bar a snack bar, herna s kulečníkem, Wi-Fi jen v určitých veřejných prostorách, TV, video, kvízové večery a grilování.

Sport a zábava:

Wi-Fi, kulečník, vodní sporty na pláži.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž je vzdálena cca 1,2 km (cca 15 minut). Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, stejně tak vodní sporty a další služby, které jsou na plážích poskytovány.

Stravování:

Snídaně.

Vybavení pokoje:

Emerald nabízí ubytování ve studiích pro 2 - 3 osoby nebo ve standardních pokojích pro 2 osoby. Standardní pokoje pro 2 osoby mají sprchu, WC, fén, chladničku, sejf (za poplatek), klimatizaci (za poplatek), balkon nebo terasu s výhledm na hory, okolí nebo bazén. Studio pro 2 nebo 3 osoby má sprchu, WC, fén, kuchyňský kout se zákadním vybavením, chladničku, sejf (za poplatek), klimatizaci (za poplatek), balkon nebo terasu s výhledm na hory, okolí nebo bazén.

Služby za poplatek:

Sejf, klimatizace, internet, vodní sporty. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000