crosssearch

Elounda Village

Řecko, Kréta

Poloha: hotelový komplex, sestávající z hlavní budovy a několika vedlejších budov - bungalovů, je panoramaticky vystavěn v Mirabelském zálivu v klidné části nejlukrativnější oblasti ostrova přímo u menší písčité hotelové pláže s kamenitým molem, vzdálenost od střediska...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s vysokou úrovní služeb s překrásným výhledem na záliv a moře, vystavěný panoramaticky v typickém krétském stylu, renovovaný v roce 2005, doporučujeme náročným klientům a pro strávení klidné dovolené. Je zárukou strávení ničím nerušené dovolené v klidném a krásném prostředí východní oblasti Kréty. Pro svou polohu nedoporučujeme pro klienty s omezenou pohyblivostí.

Pláž: Přímo u písčité pláže s kamenným molem

Typ stravy: Polopenze, plná penze za příplatek

Poloha: Hotelový komplex, sestávající z hlavní budovy a několika vedlejších budov – bungalovů, je panoramaticky vystavěn v Mirabelském zálivu v klidné části nejlukrativnější oblasti ostrova přímo u menší písčité hotelové pláže s kamenitým molem, vzdálenost od střediska Elounda cca 3 km a cca 7 km od malebného městečka Agios Nikolaos. Autobusová zastávka cca 900 m. Vzdálenost od Heraklionu cca 73 km.

Vybavení: Vstupní klimatizovaná hala s recepcí, směnárnou a posezením, terasa s posezením s překrásným výhledem na moře a záliv, SAT/TV/DVD místnost, knihovna, výtah, hlavní restaurace s terasou, taverna a`la carte s krétskými a řeckými specialitami, plážový bar, hlavní bar, kavárna, lobby bar, 3 bazény se slanou vodou, 2 bazény se sladkou vodou, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu, na přilehlém molu i na pláži bez poplatku, minimarket, zlatnictví, čistírna, sauna, posilovna, tenis, volejbal, biliár, stolní tenis, stolní hry, obchod se suvenýry. Hotel pořádá denně zábavní večery s živou hudbou, 1× týdně krétské folklorní večery, sportovní animační programy.

Služby za poplatek: Internetový koutek, hodiny tenisu, minibar, masáže, možnost zajištění transferu a hodin golfu (48 km od hotelu v krétském golfovém klubu), vodní sporty na pláži, potápění, půjčovna horských kol.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v několika kategoriích. Komplex je tvořen hlavní budovou a několika dalšími budovami, bungalovy. Bungalovy s výhledem do zahrady jsou umístěné v přízemí, bungalovy s výhledem na moře jsou umístěné v přízemí nebo v 1. patře, všechny 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě jsou klimatizované a komfortně zařízené v krétském tradičním stylu s luxusní mramorovou koupelnou se sociálním zařízením, SAT/TV, malou hifi věží s CD přehrávačem, DVD přehrávačem za kauci, telefonem, trezorem, hudebním kanálem, ledničkou, minibarem na vyžádání za poplatek, vysoušečem vlasů, županem, přezůvkami, toaletním setem, osuškami na pláž a k bazénu. Při příjezdu na pokoji láhev minerální vody, ovoce, láhev vína. Za příplatek možnost ubytování v romantických bungalovech pro 2 osoby nebo v bungalovech s výhledem na moře, na vyžádání a za příplatek možnost ubytování v suitách, rodinných sui­tách nebo vile s vlastním bazénem. V případě zájmu o jiný luxusnější typ ubytování nás, prosím, kontaktujte – individuálně vám nabídku rádi zpracujeme.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000