crosssearch

Hotel Elotia se nachází na poloostrůvku Agii Apostoli, považovaného za nejkrásnější místo celé severozápadní Kréty. Agii Apostoli tvoří více výběžků, s hezkými zálivy, jejichž břehy jsou porostlé vegetací a jsou zakončené skalisky.

Konečná cena za osobu od: 14 070 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Elotia

se nachází na poloostrůvku Agii Apostoli, považovaného za nejkrásnější místo celé severozápadní Kréty. Agii Apostoli tvoří více výběžků, s hezkými zálivy, jejichž břehy jsou porostlé vegetací a jsou zakončené skalisky. Písčité pláže v těchto zálivech mají pozvolný vstup do moře, vhodný zejména pro děti, Vzdálenost k nejbližší krásné písčité pláži je pouhých 100 m.

Hotýlek rodinného typu je umístěný v hezké zahrádce s bazénem. Tvoří jej menší jednopatrové domky, s vkusně zařízenými pokoji. Ve zvýšeném přízemí hlavní budovy je recepce a v prvním patře je otevřená jídelna, kde se podávají snídaně a večeře.

Ubytování

pokoje jsou 2 lůžkové, s možností přistýlky pro děti do 12 let (na vyžádání i pro dospělého),jsou klimatizované a mají kromě základního vybavení i ledničku. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC a sprchový kout) a balkon nebo terasu.

Stravování

polopenze Snídaně: formou jednoduššího bufetu 07:30 - 10:00 hod, Večeře : servírované, výběr ze dvou jídel

Náš názor

hotel bude vyhovovat všem, kteří ocení nádherné pláže, blízkost služeb (velký supermarket 50m od hotelu) a velmi dobrou dostupnost do města Chania (pouhé 4 km).

Internetové stránky hotelu: www.hotelelotia.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 106 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000