crosssearch

Elektra

Řecko, Kréta

Nově postavený moderní hotel na vás příjemně zapůsobí již při vstupu do recepce. Oku lahodící kombinace barev, zajímavé oživení použitím pergol a ozdobných říms balkonů navozuje očekávání moderně a vkusně zařízených pokojů, které mají vlastní sociální zařízení se sprchovou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově postavený moderní hotel na vás příjemně zapůsobí již při vstupu do recepce. Oku lahodícíkombinace barev, zajímavé oživení použitím pergol a ozdobných říms balkonů navozuje očekávání moderně a vkusně zařízených pokojů, které mají vlastní sociální zařízení se sprchovou kabinou, vysoušeč vlasů, TV/SAT, mini lednice, klimatizace a balkon. Hostům je k dispozici sladkovodní bazén se slunečníky a lehátky zdarma, dětské brouzdaliště, bar, restaurace a recepce. Přímo před hotelem za pobřežní komunikací je malá hotelová pláž bez slunečníků a lehátek, na 200 m vzdálené oblíbené pláži Kalamaki s množstvím taveren, barů a vodními sporty jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Do 4 km vzdálené Chanie lze využít místní autobusové dopravy. Personál hotelu, stále přítomný starostlivý majitel hotelu a domácí atmosféra na každého nezapomenutelně zapůsobí a rád se bude do tohoto hotelu vracet. Doporučujeme rodinám s dětmi.

- 200 m od písečné pláže Kalamaki

- bazén s dětským brouzdalištěm

- slunečníky a lehátka zdarma

- bar

- restaurace

Stravování: polopenze bufet.

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchovou kabinou a WC, vysoušeč vlasů, minibar, rádio, TV/sat, telefon, klimatizace za příplatek, balkon. Lednice za příplatek 2 EUR / den, sejft 10 EUR / pobyt. Možnost 2 přistýlek (rozkládací gauč).

57 pokojů, 1 patro.

Úklid: 7x týdně.

Výměna ložního prádla: 2x týdně.

Výměna ručníků: 2x týdně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000