crosssearch

Eden

Řecko, Kréta

Hotel Eden se nachází cca. 100m od písečné pláže v letovisku Agia Marina, necelých 8 km od města Chania.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

Hotel Eden se nachází cca. 100m od písečné pláže v letovisku Agia Marina, necelých 8 km od města Chania. Hotel leží nedaleko centra letoviska s množstvím obchůdků, taveren a restaurací. Skládá ze tří budov, z nichž jedna je oddělena pobřežní komunikací. Pláž s jemným pískem je vhodná pro děti, rodiče zase ocení krásný výhled z pool baru na protější ostrov Sv. Theodora. Pokoje pro 2-3 osoby jsou vybaveny sociálním zařízením, tv, trezorem za poplatek, lednicí, klimatizací v ceně zájezdu, wi-fi připojením, balkonem nebo terasou.

Vybavení hotelu

Klientům je k dispozici restaurace, beach bar, bar u bazénu s terasou na pláži, sladkovodní bazén (lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), dětský bazén, výtah, internetový koutek, kulečníkový stůl, fish spa, masáže, recepce v hlavní budově, úschovna zavazadel (odemčená) v prostoru recepce.

Stravování

all inclusive formou bufetu. Snídaně 07:00 až 10:00 (americká snídaně), oběd 12:30 do 14:30, večeře od 19:00 do 21:30, nealkoholické nápoje, místní pivo, víno a likéry, voda, káva, čaj, kakao. Nabídka snacků a zákusků 11:00-17:00 a odpolední čaj a káva 15:00-17:00 u pool baru hotelu Galini Beach (na pláži). Úklid 6x týdně, výměna ložního prádla a ručníků 1x týdně.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000